Viis näpunäide Pardubice põrandaliistude mängijatest mängudele

See tundub lihtne, kas pole? Kõik, kes järgivad hoki Pardubice, sealhulgas mängijad ja treenerid, kuid nad teavad, et see on täpselt vastupidine. Korrapäraste aega, sest ta ei suutnud võita kaua saalihoki 9 vastet. Home

Mida peaks Sokol mängus koos Liberec paranenud lõpuks murdis kaua kaotanud vööt?

alustada Pardubice viimased viis vastet. Sokol neid koos tunnistasid 30 eesmärke (suurim osa on hoolitseda Tatran in 22. ringil, kui ta võitis 10: 3) , ja rohkem kui pool kõigist eesmärke laineline võrgu Pardubice eesmärgid kolmanda perioodi. See juhtus 16 korda.Pardubice samas viimane osa on sageli peale tasakaalustatud või tihe seisukorras, kuid siis tuleb kollaps.

Esimesel poolel hooajal Jacob Levinsky Sokol ehitatud ja hooples usalduse vahel kolm baari.

Väravavahi Sokol Kuigi statistika seas väravavahid kuulub endiselt tugeva neljanda

koht ja neli söötu ka kõige produktiivsemad kunagi maskeeritud mees konkurentsi tõttu viimastel botched vasteid teda siiski hakkavad jõuda teiste väravavahtide. Sekkumiste edukuse neljanda ja seitsmenda Levinsky Martin Benes Sparta nüüd on ainult 0,79%.

Teine suur probleem on võimetus säilitada saalihoki tugevalt

joonistatud joon või tasakaalustatud riigi kohe pärast punktisüsteem eesmärk .Näide on viimastel kokkupõrge Bohemians.

See oli üks vasteid, kus Sokol kindlasti mõelda võitnud ja kui asjad välja töötatud, võibolla täna võiks olla rahu. Prahaerlased suutsid kolm korda vastata Pardubice eesmärgile. Esimest korda kolme minuti jooksul, teine ​​34 ja kolmas 42 sekundit. Východočeši lõpuks kaotas 3: 6

numbriline ära otsustada vasteid, see kehtib mitte ainult saalihoki. Viimases viises mänguasjas mängis Pardubice kaksteist korda. Ülalmainitud

kardan matt Tatraniga isegi viis korda. Pardubice suutis siiski kasutada vaid kahte ja see on väga väike.Crown kõik panna kaks eesmärke Sokol oma võimu mängida viimase perioodi kasseerida.

Saalihoki mängijat hooaja algust jooksvalt, näiteks Tatran õnnestus võita. Sõlmimise suunas põhilised muidugi nad hakkavad voolama kingad, number kaheksa kaotanud paljutõotav algus, ja nad on ilmselgelt närvis.

Lisaks äravool ei saa. Ostrava 4: 7 kodunt kuulajaskonnale viimane otsene mängude aastateks 2014/2015 hooaeg otsene mäng. Seda peate muutma.