USA lüüasaamist Taanile: viis asju, mida me õppinud

trend jätkub seejärel. See oli tagasi teise raske öö töö eest USA Taani, esimese seeria karm sõprusmängud lõppes järjekordne hilja madalseis ja muud lüüasaamist teedel. Niisiis, mida me õpime (või mõnel juhul on kinnitanud)? USA võib skoor eesmärk teisel poolel

Alustame üks väheseid positiivseid – tõepoolest, et ähvardas hüpata alustada USA meeskond, mis on olnud triivib pidurdamatult kuna World Cup.

USA viskas teise poole eesmärk.

kuna World Cup, USA oli outscored opositsiooni 9-2 aasta esimese poole ja on outscored 9-0 teises poole nendest mängudest.Hiline keskendumishäired olid suur tegur nende teine ​​pool etendused.

Aga 66. minut, Michael Bradley kauneid palli edasi Jozy Altidore puudutati sees jaoks Aron Johansson puudutada palli kodu ja skoor Århusi maa, kus ta oli teinud oma maine. USA juhitud 2-1, kuid veelgi olulisem ehk nad olid lõpuks talletatud teise poole eesmärk.

Ära pane, et sarnaselt esimese, see oli eesmärgi vastu jooksu mängida. Oli juhtimas seisis oleks olnud osa narratiivi leeri vahele Klinsmann meeskond ratsutamine oma õnne ja seisab nende maapealseid, kuid lõppkokkuvõttes valitsevad. Ja see oleks läinud pikk tee vahistada kahtlusi selle meeskonna distsipliini ja jahimajandus.

Still. Teine pool eesmärk.See on start.The üldiselt on tagasi

See on üllatav, et Taani mäng oli esmakordselt Michael Bradley oli captained USA. Või vähemalt see oli üllatav kõigile, kes on järginud mängija pikka aega enne tema underwhelming, kahju-takistanud kohalolekut Brasiilias.

Bradley oli väidetavalt põhiosaliseks viimase World Cup tsükli.Kui tema No8 mängu tiksub üle, ta võiks ühendada stiile ja omapära personali tema ümber nagu ükski teine.

Tema osav palli üle top Altidore luua Johansson on 66. minut oli peen söödu kui ta mängis kuna tema sarnaselt visionäär ja täpne palli Altidore viimases World Cup soojenduseks mängu vastu Nigeeria, või tema liiva raud täpne kiibi Fabian Johnson skoor vastu Türgi mängu enne seda.

Loomulikult liigu Altidore on see, mida saab tähelepanu, kuid see oli Bradley teised olulised omadused, mis olid lihtsalt nii oluline, nii mängija oli võti, mida mõned toeholds USA suutis võita mängu. Teine värav sündis viie minuti pärast USA liigub palli hästi Taani pool, kus Bradley metronoomse oma osa ehitada.Ja esimesel poolaastal, USA-ga koshe all, olid Bradley väikesed külgmised pallid meeskonnakaaslastega, kes hakkasid aeglaselt rahustama nende ümbritsevate mängijate närve, kes tundus panicki valduses.

Võttes arvesse Taani kolme mehe poolkahju Ameerika Ühendriikide vastu, oli Bradley kohalolu rahustav ja mõjukas, kuna ta püüdis julgustada neid, kes tema ümber palli paremini hooldaksid. Alfredo Moralesil oli teisele poolele kohutav käivitumine, kuni ta hakkas oma rolli kasvatama – ja Bradley mängis oma osa mängusse jõudmiseks.

See tunne, mida vajavad tema ümber asuvad Tema visioon luua, on Bradley tema parim.Roma fännid, kes kutsus teda “üldine” oli tunnustust tema omadusi, ja kui ta on mänginud tema parim positsioon ja mis kõige tähtsam mängides oma võimeid, need omadused võivad aidata näha stabiilsem USA poolel läbi väljakutsete nagu kolmapäeva mängu. See oli oluline, et näha märke teda saada tagasi himself.Johansson ja Altidore ei veena

Pinnale on raske vaadata streik duo, kes kogusid mõlemad, ühe loomise teiste ühel eesmärke, sest see ei veenda mängus.Aga see ei olnud suur öö Aron Johansson ja Jozy Altidore.

kaks, Altidore tegi oma tavapärast töökas tööd juhtiv joon ja viskas oma 27. rahvusvahelise eesmärgi tüübi muscling perspektiivis ja kindel viimistlus, mis jätkub tõenäoliselt segadusse Wearside igakordsel tekkida.

Altidore pidi kõvasti tööd iga tolli küll – Johansson ei olnud mahutab kuni mees või smart liikuvate teine ​​ründaja, või valmis väljuva poolkaitse ja vaatas kaotanud palju ööd. Ta kindlasti tundus osta vähe ruumi löök partner.Credit Johansson jaoks valmis perspektiivis ja viimistlus surve all (palju selliseid “kraan ins” on paisusid üle lati teised ründajatele), kuid see ei olnud veenev jõudlust.

Johansson muidugi lühidalt asendatakse Altidore kui viimane tõmmata vigastada World Cup – cameo, mis näitas ta ei ole mees viia rida omal. Aga ta ei ole ka päris veendunud, kui mängitud kõrval Altidore. Johansson peamine lohutust õhtul võis et ta subbed silma Rubio Rubin, kes on näidanud ka natuke oma üritusi nii kaugele.Seal on veel hakanud kohapeal kinni pidada kuni top.It oli segatud öö tagasinõudmise projektide

Oli mõned mängijad ja selle ümbruses nimekirja nende sõprusmängud kes tuleb lootes näha pigem rohkem aega vastu Šveits järgmisel nädalal, kui nende olemasolu on mingit mõtet üldse. Meeldib Tim Riis ja Danny Williams tulnud külma käest hilja, kuid mitte hoogu võtta need ära pink Taani vastu.

Riis eriti teha juhul tema raske töö Bolton teenivad teda püsivama ilme, samas Williams tundus olevat olnud Saksa-Ameerika, kes tahaks libises läbi praod Klinsmann on traali neile mängijad viimase tsükli.Aga olles sain tagasi nimekirja nende sõprusmängud, ta tahab midagi enamat kui lihtsalt olemise kogemus umbes meeskond.

Me näeme, mida järgmisel nädalal toob, kuid teise taastamise projekti, Timothy Chandler, oli segatud õhtul pärast algab paremas tagasi. Chandler oli talunud kehva asendi mäng Türgi vastu ajal World Cup soe ups.voolik etendused olid praktiliselt garanteeritud, et ta tahaks olla viimase Brasiilia, ja kui ta oli nähtavalt pettunud, kuidas see osutus tema rist välja noppida Altidore ga USA avaja oleks võinud olla magus õigustamine.

Aga Chandler oli süüdi Taani ekvalaiser – pall-vaadates halvasti servast kasti, kui Nicholas Bendtner jooksnud värava lähedalt, ja kuigi ta mängis kogu 90 minutit, ta ei suutnud teha mõjuvad ise.

Teine lõplik 10 minutit, teises kaks väravat näha. Teine osa “jättes skoor teisel poolel” küsimus on USA jube jooksu tõdetakse hilja eesmärke.Kui Bendtner ühtlustamine on 83. minut oli selge, et Taani oli tõenäoliselt skoor uuesti ja ründaja nõuetekohaselt puruks kodu võitja esimene minut kahju ajal, Martin Braithwaite peaaegu lisades heidutav neljanda sekundit hiljem.

Antud, John Brooks pinnatud kaudu valelt et oleks viigistas mängu jälle juures surma, ja see ei ole nii, kui USA ei hiilinud välja karm Euroopa mängud enne poolt krabamine hilja eesmärke.Aga vaadates, näiteks Mix Diskerud eesmärk, et päästa ebatõenäoline 2-2 viik Venemaa lõpus 2012, mis oli väga erinev järjestus mängud, või etapi meeskond.

Ja jah, teine ​​pool asendused on kergendava asjaoluna, kuigi saabub hetk ehk kui viskamine kogenematu Mängijate 15-minutilise õppetunni “, mida ta võtab rahvusvahelisel tasandil” muutunud kollektiivselt vastupäeva produktiivne, kui meeskond frays teel regulaarselt kaotustest.

proovi suurus hilja variseb kasvab, kuna pöörleva valatud kandidaatide proovige oma parima, et improvize veenev versiooni mängu juhtimine. Mingil hetkel, varem kui me arvame, Klinsmann peab suutma naasta usaldusväärne alustades XI ja neid usaldada, et näha oma väljapääs raske mänge.Kui see juhtub, see aitab, kui nad tegelikult mäletan, kuidas võita.