Ta ei saavutanud Pittsburghi vastu värava ja Jagri abi nõrgendas tema lüüasaamist

Reede vastasseis St. Louis lööb maha hoki Florida seitsme koduürituse seeria. Eelmisel kõrgel 7: 4 võita Buffalol, aga pärast löömist 3: 5 ei õnnestunud.

Külaline Blues, kus Dmitri Jaškin oli ainult mitte mängivate asendajate seas, tabas kolm korda avanemis kolmandas ja juhtis plii kuni duelli lõpuni. Kapten David Backes, Robby Fabbri ja tagasipöördunud pärast pikaajalist vigastust, võttis üle Jaden Schwartz, kui väravavaht ja cannonman Vladimir Tarasenko viskas 28. minutil, juhtis Bluesmani 1: 4. Pärast seda, kui Jaromir Jágra (15:54, +/-: 0, 2 kaadrit) Floridas langes kõige rangemini, pani majaka Aaron Ekblad ja ründaja Jonathan Huberdeau.Viimane sõna oli külaline Alexander Steen, kes pitseris punkti 53. minutil.

NHLi ajaloolises hindamistabelis jõudis Jagr 1842 sissekannet Gorope Howega (1850 punkti), kaheksa võrra. Kolmanda Brett Hull’i järel on 739 kahe värava tabamust.

“Nad on head mängijad ja tal on palju võistlejaid. Kui teete vigu või jääte pikka aega kaitsevööndisse, siis nad karistavad teid kohe, “ütles üks kolmest Panthersi lasklasportlasest mängu Derek MacKenzie.Aju värisemisest tingitud homecoming oli Elite Centeri Aleksander Barkovi taga teist korda kadunud, väravavahi Cam Ward ja kapten Eric Staal on viimase praeguse Carolina meeskonna esindajad, kes mäletavad Stanley Cupi ainsat kasu klubis ajalugu. 2006. aasta triumf meenutab orkaane kümne aasta pärast, kuid reedel peksid nad reedel Pittsburghi jäähoki mängijad.

Ida-Penguini konverentsil mängiva metamärgi eest võitlevate meeskondade duelli ajal röövisid nad pärast tihedaid 1: 2 streike pärast rünnakuid PNC Arena.

Lisaks sellele oli palju tervitusi ja külalised said pärast head mängu nautida. 36 minuti möödudes suutis Phil Kessel hoida juhtima end tavalise aja lõpuni. Zulu kaotas Marc-Andre Fleury’le 55. aastal.(17:14, +/-: 0, 4 kaadrit, 1 + 0), paremklõps paremast ringist Andrej Nestrašil. Tšehhi ründaja jaoks, kelle ülemeremaade ajakirjanikud valisid õhtu teise tähe, oli see hooaja kaheksas eesmärk.

Eesmärk ei langenud ja nii tuli reide, kus ta oli ainus näituse kolmanda osa võitja Kris Letang. Pittsburgh paranes 63 punktini ja kaitses Ida-konverentsil viimast võitnud stsenaariumi, Carolina aga 58 punkti võrra, jäädes 61-punktilise New Jersey vahele allpool joont.

Pärast kolme järjestikust võitu järjest NHL väravavaht statistika väravavaht 1.94 ja edukus 93,3%) Petr Mrázek ei tähistanud.Tema Detroit vallandati reedel 2: 3 kodus jääl Colorado .

65. minuti jooksul kattis 19 väravast 19 lavastust ja otsustavatel reididel võtsid ta üle neljast täitjast kaks. Kolmandas seerias oli esimene eesmärk eemaldada neljanda paari Pavel Dacjuki võitja Nathan MacKinnonilt ja Blake Comeau’lt. Jonathan Ericsson vastas Matt Duchene avamise eesmärgile ning Comeau hilisem tegevus kontrollis Dacjuki 50-minutilist võimu.

Defender Jakub Kindl jäi alles mitte-asenduslike Red Wings’i vahele pärast seda, kui Mike Green naasis haavadesse.Mängu esimene täht hääletas poolfinaali võitjaks Semjon Varlamov, kes tabas 43 45-st koju.

Pärast seitset mängu ilma punktita olid kaitsjad Tampy Bay Andrej Šustr (18:43, / -: 0, 1 shot, 0 + 1), kui ta teenis reedel 4: 3 ühe assistendi, võitis Nashville . 25-aastane osales J.T. Pruunid ja 12 järjestikust kanded (2 + 10) koos Roman Polákiga Torontos (12 punkti, 1 + 11) ja Mark Židlický saarlastelt (14 punkti, 3 + 11) on konkursi kõige produktiivsemad Tšehhi kaitsjad. p> Predators järgmisel voorus, tänu kahele kaadrile kolmanda kolmandiku algusest, hüppas blokeerija. Kodu päästis 3: 3 ekvalaiseri võimupildile 59:33, mille saatis kapten Steven Stamkos.Võitnud käik kulmineerus laiendatud ründaja Tyler Johnsoni teise minutiga.