Scott McManus lööb Unibet võita Grimsby FA Trophy finaalis

See oli mingil viisil Halifaxi linn, et ületada kaotanud pettumust pettumus. Kolm nädalat pärast rahvusliidu preemia väljaandmist tänu Macclesfieldi viimasel päeval toimuvale võistlusele tegi Jim Harvey meeskond hea pettuse, peksmas Grimsby 1-0 võidu eest, et võita FA meeskond Wembley esimesel visiidil. </P >

Mõistetavalt Grimsby oli eelistanud jalgpalliliigale tagasitulekut pärast kuueaastast puudumist, möödudes nädalavahetusel mängides “Forest Green” peksmisega ja tundus oma värskemate vastastega võrreldes üsna mürarikka.Kolm minutit pärast Unibet poolaastat James McKeowni peaga pääseb Scott McManus’ile kaheksandal päeval teine ​​edukas annus Paul Hursti meeskonnale.

McKeown tegi Richardit Peniket ristmikul, kuid Grimsby kaitse oli aeglane reageerima ja McManus jõudis pärast palli läbimata lõpetamist lüüa palli üle valvurile ja netti 25 meetrit.

McManus lahkus kahtlustatavast räsitud sidemega 20 minutiga lõpuks, kuid Grimsby rünnak pole kunagi läbi viidud, paar nurka ja kõrvale jäetud Nathan Arnold.

“See on tohutu tulemus,” ütles Halifaxi juhataja Harvey. “Me oleme ainult osalise tööajaga, ma olen ainult siin viis kuud ja ma pidin kohanema sellega, mida nad mulle Unibet pakuvad.Oleme pidanud olema koosseisuga jäigad, põhiliselt kaitsta ja vastu pidama. ”

Kui Harvey jõudis üle, Halifax oli ohutusega 10 punkti. Lõppkokkuvõttes olid nad punktist ära.See oli Põhja-Irishima lepingu viimane mäng; Ta peaks esmaspäeval õppima, kui talle pakutakse uut pakkumist.

Grimsby dünaamiline pingutus, Padraig Amond ja Omar Bogle, ei suutnud leida Halifaxi viie mehe kaitset ja Nicky Wroe’t Midlinnas domineerisid Shaymenid kogu aeg tugevamaks.

Kõik Grimsbili parimad võimalused tulid väljakirjutatud Unibet tükkidest, kuid esimesel poolel oli Amond ja 90. minutil Shaun Pearson suunanud oma päiseid vaid Sam Johnsoni kätele.

McKeown jätkas Grimsby mängu mõnda aega, nii et Wroe ja Jordan Burrow läksid mõlemad lähedale.Connor Hughes oleks võinud mängu lisada kahtlemata täiendava aja jooksul, kui ta mängis läbi Burrou, kuid Aristote Nsiala taastus hästi, et blokeerida oma kõvasti jõupingutusi.

“See oli natuke õppimiskõver,” ütles Hurst. “Kas üks või kaks eelmisel nädalavahetusel on liiga palju? Selle ja viimase kahe nädala jooksul tehtud jõupingutuste kombinatsioon on võtnud selle eest tasu. Meil ei olnud energiat. See oli minu jaoks jalakäija. ”

Grimsby juht hoiatas ka seda, et meeskond alustab augustis II liigutamist oluliselt teismeliste võitjatega. “Ma oleksin rumal, et seda üldse rippida,” lisas Hurst. “Peame Unibet hoidma mõnda, et järgmisel aastal säilitaksime vaimu ja ühilduvuse kickstart, kuid samal ajal peame lisama kvaliteedi. Me liigume üles tasemel. Me vajame suhteliselt vähe osalejaid. “