Pilsen on mässuline. Ta võitis Brnos jääl ja poolfinaalid venitati

Pilsen ülestõusu täies jõus.

Mis ei suutnud palatites treener Martin Straka kolmapäeval, kui nad kõige mängu peal ja just eelmisel sügisel, suutis päev hiljem.

põnev lahing Kracík ja produktiivne tänu suurepärasele väravavaht Miroslav Svoboda lõppenud fantastiline seeria komeete, mis algas eelmise aasta aprillis 6 jää Mountfield Hradec Kralove.

Ta oli lugenud 13 võitu järjest.

Brno tabati vaatamata märkimisväärsetele mis järgnes Hynko Zohorna kontaktliinile. “Kuid eesmärk oli jõuda esimese kolmandiku juurde.Ta alustas meid, “vastas ta laskjale.

Külalisi on kõige tugevam ja hooaeg pikendab vähemalt ühte mängu. Sellel laupäeval mängib Skoda jääloendis. Kodu

“Peamiselt seetõttu, et fännid on suur kergendus, et ootame veel vähemalt üks vaste,” nautinud Kracík kangelase õhtul.

Necas Kratěna nepochodil

kõvadus kõrge tempo, kuid aeglaselt maandus võimalused. See oli esimene kolmandik neljanda poolfinaal.

Alates avamise nägu-off mängis palju kehas pärast üks võitleb ei hoia närve tuntud Bijeca Ryan Hollweg ja tarbetult nõrgenenud külalised. Need nõrkused on seisnud vigastamata.

Tõenäoliselt oli see suurim võimalus 12. aastapäeval.Brno hetke talent Martin Necas, mis käsitles vähemuses 00:58 maha.

“Golovko” oli hetk hiljem ja Ondrej Kratěna, Pilsen Rutiinne kasutajad, kuid 60 klubid playoff oma karjääri ettevalmistamisel. Kodu väravavaht Marek Čiliak tema tagantkätt tulistas kaetud. Home

Great hetki Mazák Kracík

langes Eesmärgid kuni teise vaatuse ja nii hoolitses Kracík.

Esimest korda 21:22 Shot osavalt deformeerunud söödu David öönapsuga Bek kahju, jälle paistis suure tungimine rünnata tsooni ja Kracík kätte luksust passi.

sama omadussõna võiks kindlasti taluma Kracík pakkumisi kogu kaitseliini kolmandik komeete 24.mis leidsid Denise Kindla täiesti tasuta. Noorem vennaliku duo juhtis veidi üle Čiliakovu Mitt.

Brno tundus hämmingus.

rünnakut ei tulnud enam mängust oli pigem Pilsen, mis andis enesekindlust ja õppinud nõrgenemine kolm kuni viis. Kulus minut ja viis sekundit.

Zohornův äratusteenus tuli liiga hilja

Suite treener Libor Zábranského ärkasin kolmas periood, ja see ikka üles lõpliku poole.

vahepeal Brno přidělávali muretsege, Plzen kuid kaks pakutakse mitmeid eeliseid vastamata, mängis väga Rist ja ilma vajalike kergust.

Ma olin peaaegu kahju.

52.Minuti pärast tõmbas Neča Britsa eesmärgi ja innustas kodust võitlema. Tulemus jõudis kiiresti, ainult u. 20 sekundit pärast Nečase hagi sai Zohorna.

Ta kasutas ära Martin Moravčíki väärkohtlemise järgse arvulise eelise.

Komeet tõepoolest tõusis ja vahepeal mängis klubi Pilsen kaitsevööndis.Külalised vastasid paremalt väljaulaitelt paremalt äärelt, mille realiseeris külmutamine Milan Gulaš. Ciliak oli vastu.

Brno lootus asula maetud minut ja 49 sekundit enne lõppu kolmanda perioodi Ondrej Nemec, kogenud riigikaitse komistate klaasi.

matši tulemusele ei saa muuta lõplikuks Mela, kus ta oli saabunud vastastikuse jagelus karistused Pilsen Moravčík ja Martin eRAT.

sarja naaseb seejärel areenil kahju viienda mängu laupäeval algab kell 17.20.

Kamil Pokorny (Brno): “Me mängisime kolmandat korda paremini kui eelmises mängus. Kahjuks jõudsime teise kolmanda osa alguses kahe vea juurde. Meil oli kaitsevööndis palju mängijaid, kuid me vastasid valesti. Mängija karistas viga.Me vajame eelmist eesmärki. Sa nägid, mis juhtub meie eesmärgil kaheksa minutit enne lõppu. Lõpuks mängis üks eesmärk. Täna õnn on sukeldunud Pilsenisse. See on lihtsalt mängulauas. “