Osalevad Colorado ja FC Dallas, ja Drogba müts trikk tõstab Montreali

Victor Ulloa tabas tasakaalustamiskõlblikuma eesmärgi pikamaajooksul ja FC Dallas pidas laupäeva õhtul Colorado Rapids’iga 1-1 võitu, mis oli MLS turniiride kahe peamise meeskonna mängus. Don ‘ Hüüdnime Hudsoni jõe derbiga.Tõelised rivalisus ei toimu üleöö Loe edasi

Ulloa kogus läbimatut kliirensit vabas ruumis ligikaudu 30 meetri kaugusele väravasse ja puurinud paremäärmuslikku lööki, mis võõrsil põrkas väravavahtest Tim Howardist ja ülemisse paremasse

Marlon Hairston avas Colorado punktisumma 44. minuti pärast, kui ta blokeeris Atiba Harrise läbivalgustuse katse ja järgis läbipainet 18-kohaliseks lõpetuseks.

< p> Mängu algus lükati pikka aega tõttu peaaegu tundini. Montreali Impact 5-1 Philadelphia Liit

Didier Drogba puhkes müts trikiga, et viia Montreali löök 5-1 võidu laupäeva õhtul Philadelphia liidule.

38-aastane Côte d’Ivoire’i ründaja ei olnud 28. maini mänginud.Ta tagas eelmisel nädalal pärast seda, kui kolm puudust jäi ilma vigastusteta.

Ignacio Piatti pöördus tagasi pärast ühe mänguväljavõtte istungit, et saavutada väravavahi ja lisada kaks abisüsteemi. Viimasel ajal allkirjastatud Matteo Mancuso, kes astus 79. minutil Drogbale, lisas oma esimese MLS-i eesmärgi.

Montrealis paranes seitsme võidu hooajal. Chris Pontius hindas Philadelphia.Toronto FC 4-1 DC United

Sebastian Giovinco viskas kolm eesmärki ja lisati abi, et murda välja Toronto FC-i võidu DC United-ga. “

Itaalia tärk pannakse BMO Fieldi aurusa ööga 26,349 fänni ette. Kaks eesmärki jõudsid esimesel poolaastal 18-minutilise vabalöökidega, kusjuures kolmanda kohale jõudis teise poole peatuspaik, kui ta tungis koju Mark Bloomi oma risti kuni oma eesmärgid kuni 11 sellel hooajal.Facebook Twitter Pinterest Sebastian Giovinco tähistab oma esimest eesmärki. Foto: Dan Hamilton / USA Täna Sport

Giovinco ei olnud liiga meeskonnas mänginud rohkem kui kahe kuu jooksul – täpselt 70 päeva – kuna 14. mail võitis Vancouver Whitecaps kaks korda 4-3 kaotust .

Marky Delgado hindas Toronto ka. Jared Jeffrey sai DC-i lohutuseks.Portland Timbers 1-2 LA Galaxy

Robbie Keane ja Gyasi Zardes lõid avamisel 11 minutit ja Los Angeles söövad Portlandi, et lüüa Timbersi üheksa võistluspäeva.

Galaxy on võitnud neljandat järjestikust võitu Major League Soccer mängudes.

Zarek Valentin teenis Portlandis. Timbers olid hämmeldunud, kui nad kaotasid veteranide kaitsja Nat Borchersi, mis tundus olevat vasaku pahkluu vigastuse esimesel poolel.

Timbers oli juba ilma kaitsja Liam Ridgewelli, kellel on pingeline vasikas ja ka MLS-i All-Star Game’ilt Arjenilla järgmisel nädalal San Jose’is. Columbus Crew 2-2 Orlando City

Kevin Molino viskas 65. minutil ja aitas Cyle Larini eesmärki 70ndal, et aidata Orlando Cityl esitada Columbuse vastu väidet.

Orlando City tõmbas ühe sisse, kui Kaka nurk andis tulemuseks värava, et Molino jõudis selle lõpuni sisse.Viis minutit hiljem, Molino laia rist leitud Larin jaoks kaudu ülevalt kuue-õue kasti.

Tony Tchani ja Ola Kamara oli esimesel poolaastal eesmärgid Columbus.Chicago Fire 0-1 New England Revolution

Je-Vaughn Watson võitis 85. minutiga päise, et tõsta New Englandin Chicagos üle. Bobby Shuttleworth teenis viienda shutout selle hooaja New England.

Chicago viibimise põhja Ida Conferenec.Houston Dynamo 0-0 Vancouver whitecaps

Vancouver David Tagandatud ja Houston Joe Willis oli nelja säästab iga aasta scoreless joonistada BBVA Compass Stadium.

Dynamo parim võimalus tuli 71. minut, kui Boniek Garcia vasakule astumisega tulistas kukkus sees vasaku posti, põrkas mööda väravajoone, kuid läks läbi teise postituse.Vancouveri Erik Hurtado leidis võrgu tagaseisu 84. minutil, kuid käsiipalli tõttu jäeti eesmärk keelatud.