Nový kvalifikačný formát F1 bude opäť v Bahrajne, hovorí Toto Wolff

Formulovať nový ohodnotený nový kvalifikačný formát, ktorý čelí víťazstvu v Bahrajne tento týždeň po neuspokojivom debute v Austrálii, podľa režiséra Mercedesu Wolffa, Tom Wolff. Rakúsko tiež varovalo, že tento šport bol Pod kontrolou a potreboval dôkladne premýšľať, aby sa vymanil z vlastného problému.Bernie Ecclestone bojuje s Bet365 kritikmi nad vládou F1 Read more

“Tento víkend uvidíme nový kvalifikačný systém pokračovať po menej – to pôsobivý debut v Austrálii, “povedal Wolff. “Tímy sa v nedeľu v Melbourne jednomyseľne vyjadrovali a nebol to pozitívny názor.Nenašli sme správny formát s touto zmenou a je ťažké vidieť, ako by to mohlo byť pre fanúšikov zábavnejšie tento víkend v Bahrajne. ”

Tímy sa dohodli jednomyseľne len týždne pred tým, ako sa sezóna začala meniť Kvalifikačný formát na vytvorenie väčšieho vzrušenia v sobotňajšom sedení a predstavenie Bet 365 okamžitej eliminácie najpomalších jazdcov v časových intervaloch. Aj keď prvá a druhá fáza kvalifikácie zaznamenala viac akcií, konečné osemnápravové sedenie sa ukázalo ako Flop s vodičmi sledovať z garáží, ako hodiny odrážali minúty za minútu, bez kohokoľvek na trati.

Wolff, ktorého tím kvalifikoval prvý a druhý s Lewisom Hamiltonom a Nico Rosberg, povedal v Melbourne, že nový formát Bol “dosť odpad” a potreboval Bet365 bonus zmenu. Následné stretnutie tímov a účastníkov F1 sa však nepodarilo nájsť jednomyseľnosť a rozhodlo sa ho nechať na mieste aspoň na ďalšie preteky, než aby sa ponáhľali do kolena Rozhodnutie.

“Šport je Pod kontrolou v tejto záležitosti je potrebné dôkladné premýšľanie, aby sme urobili koordinované a inteligentné kroky vpred z pozície, v ktorej sa práve nachádzame, “povedal Wolff.

” Fanúšikovia chcú úzke preteky vo formáte Dokážu pochopiť, medzi Bet365 stavky najlepšími vodičmi a autami na svete – v tomto poradí.Mali by sme byť schopní to doručiť ľuďom na trópoch a sledovať po celom svete. ”

zdroj: http://bet365mobil.spruz.com/