Ning rõõmsameelne peaaegu kõik, Fenerbahce kaotas teda laiendamistesse

Iga tulemus Málaga Fenerbahce ta ei muuda asjaolu, et Türgi kaitsta meister võitis lõplik teine ​​koht tabelis.

veerandfinaali, nii kohtab Baskomaani, kes kaotas 79:81 Anadolu Efes Istanbuliga ja seitsmes koht. Baski meeskond oli veel neljandas neli korda, kaks viimast aastat tagasi. Sellel hooajal on võluv meeskond võitnud mõlemad võistlused. Teine veerandfinaal on Moskva derka CSKA ja Chimki vahel.

Fenerbahce ei sisenenud mängu ja varsti kaotas üheksa punkti.Nii et ta pidi kogu vastase lüüa üle kogu mängu.

Teisel pool tellitud Vesely Nunnallym James (19 punkti mängus) ja eriti Kostas Slukasem, mis oli resultatiivseim 26 punkti ja lisas kodu- ja seitse söötu ja viis lauapalli.

Parim Málaga teda, kuid võitnud Nemanja Nedovic 31 punkti, kaheksa söötu ja neli lauapalli. 18 punktiga aitas Serbia Guards Poola ääremängija Adam Waczyński, James Augustine kirjutas alla 11 punkti.

neljandas kvartalis mängu oli draama. Fenerbahce 18 sekundit enne lõppu juhtima, kuid külalised kolmiku seitse sekundit enne lõppu võttis selle tagasi.

Viimase hetke regulaarsete ajavahemike Vesely on lihtsalt vaatasin pink vahetult enne asjaolu vyfauloval.Ta pani ainult kuus võitu 14 punktiga – viis neist pöördus ja tabas kõiki nelja karistust. Sest probleeme Vead mängitud vaid 20 minutit.

Lemmikloomad on suutnud viimasel sekundil pärast kahte solvava doskocích võrrelda ja saata see ületunnitöö duelli. Tol kuid Malaga uuesti dikteeris tempo ja võidukas hüvasti konkurentsi, sest playoff ei ette.

laiendus otsustati ka vastavad Olimpia Milano Panathinaikos </b >.Külalised Ateena peaaegu jäädavalt, kuid lõpuks nad vallandati Mike James 96:95 võidu ja koos sellega lootust kodu valdkonnas eelis veerandfinaali.

Kreeka üksuse kustutada kaotus 17 punkti, esimest korda läks viimase sekundi baasperioodi, kuid Milan veel salvestatud Dairis Bertans kui välja kõik kolm vabaviset.Läti mängijale on antud võimalus pöörduda teise sekundi viimases sekundis, kuid tema vastus Jamesile ei olnud täpne.

Olimpia led Leedu duo Arturas Gudaitis (18 punkti ja 10 lauapalli) ja Mindaugas Kuzminskas (16 punkti ja neli söötu) lõpuks liitunud Andrew Goudelock 13 punktiga ja viis lauapalli.

kolme parima laskurid Panathinaikos tuli 18 punkti, välja arvatud Mike James neist on Nick Calathes (paigutatud kuus söötu ja neli võitu) ja James põhisisu. Marcus Denmon õnnestus 12 punkti.

STŘELECKÝ katalaani paistnud veteran Juan Carlos Navarro, ta istutatud 17 punkti (lööb viis kolmekesi, kuid 11. katsed). Thomas Heurtel aitas 14 punkti ja viis panust, Pau Ribas ja Petteri Koponen kogus 12 punkti.Pärast 19 trojkách eelmisel nädalal seekord Barcelona suutis 17.

Chimkám aitas 21 punkti, viis lauapalli ja neli söötu, Anthony Gill, Alexei rootslane on olnud kõige nõrgemad pildistamiskiiruse hooaja, arvestades kirjutas “ainult” 15 punkte, kuid ka salvestatud kaheksa assists. Charles Jenkins viskas 15 punkti.

Pöörduja oli Errick McCollum, Anadol sai 21 punkti. Brock Motumile oli 16 punkti. Koduvõrgul võitsid Vincent Poirier ja Tornik Shengelia 17 punkti. Jayson Granger lisatakse seitse punkti 11 söötu.

puudumine Prantsuse liider Nanda De Cola võttis ära Vitali Fridzon (20 punkti) ja Cory Higgins (18 punkti ja viis söötu) 12 punkti, et saada Sergio Rodriguez ja Othello Hunter .Zvezda läks Ognjen Dobric 14 punktiga, Taylor Rochestie 13 punktiga ja viis abistab ja Stefan Jankovic 10 punktiga ja kaheksa lauapalli.

Fenerbahce Istanbul – Unicaja Malaga 91:99 pärast OT. (kodumaiste Vesely 14 punkti, 1 abistada) Kodu CSKA Moscow – Crvena Zvezda Beograd 92:81 Home Olimpia Milano – Panathinaikos 95:96 pärast OT.