NIMETUS: tšehhid püütud, Arsenal võitis ja jõudis linna. Chelsea ületas kapteni

Tšehhi on arvestanud nooremate 50. juunioride algajaga Arsenalil ja hoolimata sellest, et ta ei austa teda, on ta võitnud mängu Petr Swansea vastu ja võitis pärast Xhaka võitmist võidu 3: 2. puhta kontoga võiks ta rõõmustada pingel võidu. Suurepärase vormi puhul mängib Walcott Londoni meeskonda esimesel poolel kahte eesmärki ning üheksa hooaja võistlusmängu ajal mängis ta sama palju eesmärke – seitse ja kaks toetust.

Sigurdsson, teisel poolel, kuid kaheosalise juhtiva koju tagastas Özili ja stiilselt tähistas tänase 28. sünnipäeva. Swansa jäi taas Bastoni eesmärgi juurde ja viimase 20 minuti jooksul mängis ta võimu, kuid ta ei saanud rea kuuendat võitu.

Manchester City sai hea võimaluse saavutada Everton 43 minutiga. Jagielka purustas Silva lupja, De Bruyne karistus, kuid tabas väravavahi Stekelenburg. Kuigi kodus oli palju aktiivsem, võtsid külalised lõpuks mängu esimeseks eesmärgiks.

Punkti 64 pealt lendas ründaja Lukaku ligi poole käiguga ja ületas väravavaht Brava. Viimasel viiel võistlusel on Belgia esindaja võitnud kuus korda.

Jagielka kapteni kapten ei saanud hea mängu. Manchesteri 70.minute tagasilöögi ajal võttis ta seekord vahelduva Agüero, kuid Argentinase shooter aga Stekelenburg ei suutnud. Linn ei saa sellel hooajal nelja kaheksa karistusseadet. Lõppkokkuvõttes päästis punkt, et Nolito vaheldusrikas seisis, kes suutis minutiga sammu pidada.

Tottenham kaotas West Bromwichile alates 82. minutilt pärast Chadli sekkumist “Kohoutů” meeskonna eelmise kolme hooaja jooksul. Lõpp minutit enne lõppu salvestas Alli külalistepunkti.

Leicester, kellel oli eelmisel hooajal sensatsiooniline pealkiri, ei ole uuel aastal. Väljas kaotas ta kõik neli võistlust 3:13 punktisumma ja oodanud vastast välja alates aprillist. Isegi Stamfordi sildis ei pidanud ta kolme punkti koguma.

Juba seitsmendal minutil avas “Blues” skoori, kui Hazardi nurgalöök Matici oma siseõuega laienes vabale hinnale, kes hooaja seitsmendat eesmärki hõivas laud.

Hispaania meeskonnal oli Chelsea jaoks 50 mänguga 62 eesmärki: 39 andis ja 11 võitu. Leicester on juba võitnud Premier League viiendat eesmärki, mis ei olnud ühegi teise meeskonna puhul.

Ja Likyle oli esimesel poolel veel hullem. Luiz otsejuhtest sai ainult päise, kuid 33. minutil juhtis ta koos väravavahi Schmeichelem Hazardiga. Belgia mängijatel on 44 võistluse eesmärki ning pärast tema debüüdi 2012. aasta augusti võistluses ei ole poolkaitsjat kunagi seda teinud.

Chelsea oli natuke õnne teisel poolel, kui Luiz palli palli läinud. Kanté oli ka koduks Kantéle, keda premeeriti Leicesteri eelmisel hooajal, kuid tema katse võitis kaitsja Morgan. Kümme minutit enne mängu lõppu otsustas ta mängida Chaolabaga Moses’i muljetavaldavat marsruuti. Leicesteril on viimane kolmas duelist üks punkt.