Nicklas Bendtner on kübaratriki tihendid võidu Taani üle USA

On olnud häiriv mustri Ameerika Ühendriigid sõprusmängude kuna World Cup ja rõhutati taas kolmapäeva 3-2 lüüasaamist Taanile Århus.

Nicklas Bendtner esimene rahvusvaheline ühes mängus – koos kaks väravat tulevad viimase 10 minuti pärast USA oli just 2-1 juhtima – välja, milline oleks olnud korralik kaugusel võita arvesse viimaseid pettumust pärast World Cup jooksul.

Against Ecuador ja Honduras oktoobris vastu Colombia ja Iirimaa novembris ja Tšiili veebruaris, Ameerika Ühendriigid loobus hilja eesmärkide pärast pleegib halvasti teisel poolel.

Tõepoolest, 10 14 eesmärke loobunud USA kuna Brasiilia on tulnud pärast 60-minuti möödudes.Ja kui vabandus, et on see, et paljude teise poole asenduste sõprusmängud võib olla häiriv, võib-olla, et soovitab vähem mängu sisemusse võib olla järjekorras.

tekkis õhu paratamatus, kuidas nimetatud mängu selgus, eriti pärast Klinsmann on küsitav otsus muuta oma kaitse kui 2-1 kuni tuues kohta Ventura Alvarado oma debüüdi 80. minut.

Üsna mida Klinsmann lootis võita, et asendusravi on raske sülla. Vähe on ründaja või poolkaitsja võib loota teha lõplik, kuid 10. minutil keskne kaitsja on ainult kavatse proovida vältida probleeme.Ja kuigi see oleks karm süüdi Alvarado kahe eesmärke, seal tundus mõtet katkestades riigikaitse väljaviimine Michael Orozco, isegi kui eeldada, nagu Klinsmann soovituslikke pärast mängu, Mehhiko-põhine mängija oli märgitud et ta oli väsitav.

Kui treener tahtis anda Alvardo maitse rahvusvahelise jalgpalli, ta võis seda teha varem või jättis teisipäevase sõbralik Šveitsis.Need mängud on umbes eksperimenteerimise ja õppimine – nii mängijad ja treener – Aga see on kaheldav, et Alvarado tunnevad seal oli palju positiivseid kogemusi oma 10 minutit valdkonnas.

Üldine on kaheldav, et Klinsmann õppinud palju selle mängu ja etteaimatavalt oli kaks väga tuttav nägu, kes esitas säravamaid hetki.

Jozy Altidore post-Sunderland taastusravi jätkus enesekindlalt võetud eesmärgiks 19. minut, kogudes lootusrikas rist alates Timmy Chandler ja lõhkamise kodu diagonaal streik.

Bendtner tõi Taani tasandil 14 minutit hiljem, lihtsa koputage pärast taanlased töötanud oma teed läbi American Defense jõuetuks lihtsus.Siis oli veel üks üllatav allikas kvaliteediga, et panna meid tagasi ees, kui kapten Michael Bradley pakutakse meeldetuletus oma klassi peene palli oma Toronto FC meeskonna-mate Altidore, kes seadistas Aron Johannsson eest 66. minut-juhtima .

Siis tuli Bendtner kaks streigid: esimene otsekohese viimistlus tagaküljel post pärast Thomas Delaney rist 83. minut, võitja võrratult võetud streigi pärast Wolfsburg edasi tormasid edasi suurepärane läbi palli Tottenham Christian Eriksen.

Mis Klinsmann annaks jaoks mängija Eriksen oskuste ja kavalust. Saksamaa jätkab pöörlemist oma meeskonda ja anda võimalusi uutele mängijatele lootuses, et mõni toob tulemuste et muuta need automaatsete valikute tulevikus.Veel üheksa kuud pärast World Cup on olnud mõned uued näod, mis on tegelikult esitada end rahvusvahelise qualit ey mängijad.

Greg Garza vasakul tagasi on üks ja ta jälle oli tahke. Alejandro Bedoyan sai võimaluse mängida keskset poolkaitse rolli ta mängib koos oma Prantsuse klubi Nantes, kuid vähe mulje. Gyasi Zardes, paljutõotav ründaja LA Galaxy MLS, tundus kadunud mängides paremasse külge.

Oli vilgub pärit andekate Alfredo Morales. John Brooks ja Orozco, kumbki neist oleks esimene valik kesklinnas riigikaitse kuid kes andis korraliku piisavalt kuvab.Ja Johannsson, tagasi meeskonna vigastuse järgselt probleeme, sain hindamisleht ja näitas märke võimalikust koostöös Altidore.

Aga lõpuks suurim õppimise hetk “oli taas Ameerika Ühendriigid “suutmatus sulgeda mängu. Tulemused võivad olla teisese sellisel sõprusmängud, kuid kaotada hilja muutub harjumuseks ja üks, mis Klinsmann ja tema meeskond peavad Unlearn kiiresti.