Na Luisao Benfica czeka w Wielkim Jubileuszu i być może nowy kontrakt

Brazylijski środkowy obrońca Luisao przybył w Lizbonie w zakłady bukmacherskie 2003 roku iw chwili obecnej jest w zasadzie równoznaczne z lokalnym Benfica dla którego podobno już we wtorek przeciwko Dortmund będzie robić 500.


rocznica rozpoczęcia konkursu. I nie ma w ogóle być ostatnim zdarzyć się tak, ponieważ kolejny kontrakt na odwiecznych weteran …

Benfica kapitanem tylko jutro będzie obchodzić swoje 36. urodziny, lider portugalskiej ligi, jednak pozostaje nieodzownym artykule. Wprowadzenie sezon dostaje brakowało w najbliższych miesiącach, jednak pod jego nadzorem Eagles zachować dziewięć czystych kont.

Już 2 grudnia Luisao zaokrąglona liczba ich ligi rozpoczyna się w koszulki Benfiki do trzech setek a teraz także zaokrąglone ilości konkurencji meczów. Po pierwsze, pojutrze będzie dopiero czwartym graczem w historii bukmacher bet365 gigantów w bukmacher online Lizbonie, na granicy osiągnie 500 występów.

Mário Coluna (525) oraz Velosa (538), Luisao czym spokojnie wciąż może wyprzedzić i dotrzeć do drugiego miejsca za Neneh (575), ponieważ po raz kolejny wyraźnie spekulacje na temat nowego kontraktu aż do lata 2018 roku “Luisão przedłużyć chce”, powiedział agent zawodnika wyraźnie Giuliano Bertolucci dziś.

Doświadczony środkowy obrońca był blisko ostatni odlot z Lizbony w sierpniu 2014 roku, kiedy miał być mianowany Juventus. Benfica jednak, gdy Brazylijczycy odmówił sprzedaży, podczas gdy on sam stwierdził, że w stolicy Portugalii spokojnie kończy karierę.