Muljetavaldav Liberec on finaalis. Boleslav tegi 4: 0 mängu

Kui mitte viga ilmselt oleks kõik arenenud üsna erinevalt. Seitsmes kaitsja Liberec Michal Plutnar, kes oli jääl oli ainult vabastas puudumisel vigastada pildid tehtud esimese kolmandiku tohutu eksimust: sinine joon kadunud Ratas lekke tuli Dominik Pacovský et enne Lasak korduvalt segatud Ratas ja läks õige vahel tema padjad.

Slovakkia väravavahi vihaselt viskas oma pea tagasi, kuigi Boleslav möönis summa kaks mängu 73. minutil ja 10 sekundit. Home

Kodu äkki perked üles ja olid Liberec võrdne konkurent, kuigi nad olid maha jäänud. Roogitud cadre, kes kolmandas duelli praktiliselt neškrtl ja mis samuti hävinud puudumisel mängijate arv tunda võimalus.Kui mitte kordamööda, vähemalt ühe võidu jaoks.

Kuid soodsamad külalised ei võtnud vastu suuremat mängu ega Boleslavi juhuvõimalust. Mõne minuti pärast määras mäng jälle mängu, ja pärast seda, kui pooled muutusid, tulistasid nad ka eesmärke. Kaks, et pöördepunkt, lihtsalt piisavalt neid 123 sekundit. Home

Esimene Řepík korraldatud võimsus mängu, mis tuli läbi järsu kortsu pass. Gotman Rittich ei suutnud liikuda.Teine langes surve alla ja tema osa oli kahetsusväärsel Plutnaril, kes parandas halva mulje: sinist ta viskas ketta veskisse eesmärgi ees, kui kolmas eesmärk oli tema vastase kaitsel Vitásekilt.

isegi 37:10, võrdsustas Stříteský, mis numbriliselt eelistas Pabiškovi tulistamist sinist, Liberecit kuni kolmanda osa lõpuni sai alguse. Samuti tegi Buliř võimas mängus ilusad löögid ja jõudis ainsasse vabasse punkti eesmärgi ülemisse nurka, Boleslav pidi kõik mängu sisse panema, kuid kaitsja Kucny lükkas selle üle ja tabas pearaami.Liberecký ründaja, keda kritiseeriti pärast seeria teist duelli, tarbetult pragu Matěj Stříteský juhtimisel, kes oli juba oma kiivri maha langenud.

Ohver oli seekord üksi ja oli selge, et ta oli halb. Pärast rünnakut ei tõusnud ta pikka aega jääst ja siis juhtis otse salongi. Aga siis ta naasis ja jäi ikka ilmale, Liberec võitis samal ajal võimas mängus neljanda eesmärgi ja võis tähistada. Selleks, et mitte, on finaal esimest korda ajalooliselt Böömi põhjaosas.

Valged tiigrid on loonud veel ühe teise liigaliigituse: lisaks põhitõedele oli nende neljateistkümnes järjestikune võit – keegi pole seda kunagi teinud.