Mrazzek tõusis võidu rünnakutes, Montrealis õnnestus Floridas

head vormi lõpu põhilõigule esitatud Toronto (78 partiid – 93 punkti) ja Boston (79 vasted – 92 punkti) sobitatud tulemuste hoki Ottawa (78 partiid – 92 punkti).Need vastupidi, asjatult raskusi võita esmaspäeval, kui nad langesid viiendat korda järjest.

hulgas nimetatud meeskonnad korral, et nende seisukoht ei häiri finišující Tampa Bay (78 mängud – 88 punkti) otsustab, kes lõpetab viimase progressiivne positsiooni Ida konverentsil amelogeniini, kes hõivavad teise ja kolmanda koha Atlandi Division on purunenud valdas Montreal.

viimase jõud Senators Detroit Petr Mrazek värava juures, kes mängis otsustavat karistus shootout. Tšehhi esindaja hõlmab kõiki seitset katsed Senators enne seitsmenda vooru toimuvad Detroit rookie mängib oma neiupõlve duelli NHL Evgeni Svečnikov.

Tihedam edu olid Red Wings normaalaja pärast ajal metsik kolmanda perioodi ja kasutatud Tomas Tatar ja Gustav Nyquista 4: 2.Kuid külastajad tegi tulemuseks 4: 4. Nad hoolitsesid selle pärast 49 minutit, Kyle Turris ja pärast 53 minutit Fredrik Claesson.

Lisaks Mrazek, kes 65 mänguminuti hõlmab 41 45 lasku vastase meeskond võttis kodus teise Tšehhi ründaja Tomas Nosek ( 9:21, +/-: 0, 1 pilt).

Erinevalt Ottawast mängisid Toroni hokimängijad väljaspool hooaega võistluspoolel. Et võita 4: 2 Buffalo Külalised jõuliselt nakročili juba avamise akti, mis võttis üle kolm väravat.

Maple Leafs, kes oli valdav paremust tulistamist 45:22, programmi rakendamise Leo Komarov, Auston Matthews ja James van Riemsdyk. Selle hooaja teise nimega kõige produktiivsem uustulnuk on juba võitnud 39.Eesmärk hooaja pärast ületada hiljuti shooting klubi rekord ja liikus ajaloolise kirjalikult kõigi NHL algajad sündinud USAs.

keskosas mängides shorthanded vähendatud rist Sabres Ryan O’Reilly, pärast 46 minutit, kuid muutus neljandat korda võimu võitlusest tabas Nazem Kadri. Kuid viimane sõna oli 60 minutit, kui Jack Eichel lõpetas mängu. Ainus Tšehhi esindaja Meistrite mängu oli kaitsja Roman Polak (19:54, +2, 4 lasku).

Triumph Montreal 4: 1 Florida on taganud suurepärase Atlandi osakonna juhtimiskindluse. Peamised staar duelli kuulus või kolmanda solvava moodustumise Canadiens Artturi Lehkonen. Soome ründaja on saavutanud kaks eesmärki ja ta on veel mänginud. Pantrite tühjale väravale on 59.kindlustamiseks minutit, Alex Radulov, ainus kodumaise edu hangitud Jonathan Marchessault.

Seekord tuli tühja Jaromir Jagr (19,05 -1, 2 lasku) ja külastavad Tomas Plekanec (17:56, +1, 2 lasku) . Kaitsja Jakub Kindl jäänud ainult hulgast asendajad Florida.