Klokani a Hawthorn obaja prevládajú v nedeľných AFL thrilleroch

Brent Harvey v šiestich góloch pomohol Severnému Melbourne vyhnúť sa vzkriesenému Melbourne, pričom Roos sa objavil v päťbodových víťazstvách v thrilleri AFL v Hobarte. Na veterný Bellerive Oval klokaníci vyhrali 21.10 (136) na 20.11 (131), ale skóre nemal spravodlivý k tussle a stoické úsilie Démonov. Výsledok prišiel do drôtu , Pričom Dean Kent kopal Bet365 gól za Melbourne v posledných 30 sekundách, pričom Démonov sa dostal do piatich bodov víťazstva. Mládežník Billy Stretch mal neskoré bodnutie na to, aby démoni ukradli zápas, ale prešlo za ním a potom sa rozhodol, že k nemu došlo po siréne tak ako tak. Anti-moslimský banner rozvinutý západným pobrežím Eagles fanúšikovia AFL v Perthee Prečítajte si viac

Harvey bol vyčlenený pre Roos s 22 úbytkami spolu s jeho cenným bodovaním.Našiel podporu od Todd Goldstein, ktorý skončil s piatimi gólmi a 38 hitmi. Hra prešla severom Melbourne v prvej štvrtine, keď prekonali sedem vetrovo asistovaných, ale nezodpovedaných cieľov vrátane veľkej 70-metrovej bomby od Jack Ziebell. Do prvej prestávky sa klokári mohli pochváliť 36-bodovým náskokom a 19-bodový výherný zisk Goldsteina, ktorý zaplatil celkovú sumu bet 365 démonov. Ale s vetrom v ich prospech, Melbourne vrazil do hry v hre Druhý termín a hlavná prestávka mala sedem bodov. Tretí štvrťrok priniesol ďalšie vzrušenia, keďže každý tím sa podieľal na voľne tečúcej a high-scoringovej hre. Ale Roos získal zvratku s 18-bodovou maržou pri poslednej prestávke. Dean Kent bol štvrtý termín pre Melbourne, s celkovým počtom troch gólov a štyrmi.Max Gawn skončil s 63 hitmi a Bernie Vince 32 likvidácií. Facebook Twitter Pinterest Hawthorn James Sicília oslavuje v nedeľu svoj zápas, ktorý vyhral zápas proti Bulldogom. Fotografia: Michael Dodge / Getty Images

Mladík James Sicília bol víťazom zápasov pre Hawthorn ako rýchly štart západných buldogov sa sezónu zastavil, pričom predsední predstavitelia ohniskovali AFL upstarts o tri body V nedeľu popoludní. Sicílsky gól v treťom štvrťroku potvrdil rozdiel v víťazstve 14,9 (93) až 13,12 (90).Hawks bol prežil bulvármi na flotilu pre väčšinu dňa, ale vyskočil z plátna v poslednom štvrťroku.

Alastair Clarksonovu stranu zmenil 19-bodový trojštvrťový deficit času na tesné víťazstvo Zastaviť bulldogov vo flotile na svojich tratiach. Strata bola neuveriteľne ťažká na Bulldogov, ktorí sa po premietaní prvých piatich gólov zápasili v premiéroch. Vedú ho Caleb Daniel, Luke Dahlhaus a bývalý Hawk Matt Suckling. Pred nárazníkom viac než 47 000 ľudí. Ale posledné skúsenosti, s Hawks Isaac Smith, Shaun Burgoyne a Sam Mitchell medzi Hawthorn je najlepšie. V poslednom období bolo šesť hlavných zmien, ako strana Luke Beveridge snažil bet365 bonus pokračovať v ich 100 percent záznam V roku 2016.Hokeji vyzerali víťazmi, keď Sicília vybojovala svoj druhý gól v záverečnom termíne, aby ich dal pred sebou len 11 minút, s piatimi minútami. Psi sa však neotáčali a odpovedali svojimi cieľmi, aby Dahlhaus a Jake Stringer viedli ešte raz.

Kapitán buldogov Bob Murphy bol obeťou neskorého dramatu, ktorý sa zrútil v súboji dvoch na jednu A pomáhal z poľa s poranením kolena. Bolo to Sicília, ktorá si z tejto súťaže vzala známku a ktorá sa premenila, zaviedla svoju tretiu hlavu s menej ako minútu na hodinu a vyhral zápas na svoju stranu. Facebook Twitter Pinterest Patrick Dangerfield bol dominantný vo veľkej výhre Geelongu nad Brisbane Lions.Fotografia: Scott Barbour / Getty Images

V záverečnej hre okrúhleho boomu získali Patricka Dangerfielda len stinného kapitána Joela Selwooda za najlepšie cti, keďže najväčšie mená Geelonga ho premenili v 69-bodovom víťazstve Brisbane Lions na štadióne Simonds. Očakávania okolo Dangerfield od jeho príchodu z Adelaide v mimosezóne boli masívne.K dnešnému dňu sa im vyrovnal a potom niektoré.

Štatistika nezodpovedala vplyvu 26-ročného hráča na zápas, aj keď naznačili, že jeho príspevok je všestranný. 27 likvidácií – 17 z nich je napadnutých – tri góly, štyri zápasy a hit-out je skvelá večerná práca v každom jazyku, po dvoch týždňoch po tom, čo bol jasne najlepší v sezóne víťazstvo nad Hawthornom.

Selwood viedol všetkých hráčov s 35 údermi proti Lions a Tom Hawkins vybojoval štyri góly v zápase s víťazstvom 18.17 (125) až 7.14 (56). Geelong mali súťaž v ruke, keď viedli o 38 bodov v polčase pred rozšírením marže na 39 na tri štvrťroku a 69 na poslednú sirénu. Brisbane sú jedným z troch tímov – spolu s Carlton a Fremantle – ešte v roku 2016 nárok na výhru.V nedeľu večer sa im nepodarilo vynaložiť úsilie, bez toho, aby sa vyhrážali, že sa dostanú dostatočne blízko na to, aby mali nejakú šancu spôsobiť rozrušenie. Bývalí mačičky Allen Christensen a Josh Walker obaja mali zabudnúť. Brisbaneho lepšie hráči zahŕňali Tom Bell a Mitch Robinson, obaja sa v posledných rokoch pridali k Lions z iných klubov AFL. Ale Robinsonov zápas skončil na kôlne po tom, čo bol hlásený za to, že sa dopustil hrubého správania proti Selwoodovi. Geelong cestujú dobre 2-1 pred dátumom MCG proti Essendonu v sobotu, zatiaľ čo Lions sa vrátia domov, aby sa na Gold Coast.