Menu

Kas tasub panustada favoriitidele?

Ставки на фаворитов
Favoriitidele panustamise kohta on erinevaid arvamusi. Mõned panustajad ütlevad, et see viib pankrotti, teised ütlevad, et see on parim lahendus algajatele, teised ütlevad, et see on mõnikord õigustatud. Millist arvamust tuleks usaldada? Ja kas tasub panustada favoriitidele? Räägi tänases õppetunnis.

Mis on lemmikpanustamine?

Nagu nimigi ütleb, tähendab lemmikpanustamine panustamist meeskonnale või sportlasele, kellel on parimad võimalused mängu võitmiseks. Seetõttu ei ole üllatav, et selline kihlvedu on uustulnukate seas väga populaarne. Esiteks, kasutajad, kes on just alustanud oma teekonda spordikihlvedude valdkonnas, teavad ilmselt, et näiteks FC Barcelona on tugev Varssavi Legia FC vastu. Sellisel juhul on tõenäosus, et nad teevad õige prognoosi, suurem. Teiseks on favoriitidele panustamisel suurem tõenäosus, et mängijad saavad oma panuse tagasi ja teenivad väikest kasumit. Näiteks jalgpallis võidavad favoriidid veidi üle 50% mängudest. Algaja jaoks on väga oluline mõista lemmikpanustamise põhimõtteid ja üldist kontseptsiooni kui osa panustamisstrateegiast. Sellise kihlvedude õige kasutamine võimaldab teil jõuda lähemale oma peamisele eesmärgile – saada professionaalseks mängijaks.

Kuidas ma leian mängus favoriidid?

Enamiku algajate jaoks on mängus favoriitide tuvastamine intuitiivselt lihtne. Ülaltoodud näite puhul on võiduvõimalus Barcelonal, mitte Legia Varssavil. Võrdsete vastaste kohtumistel ei ole vastus siiski alati ilmne. Näiteks Real Madridi ja Barcelona vahelise mängu puhul on raske öelda, kumb meeskond võidab. Kõik sõltub mängijate seisukorrast, võtmemängijate vigastustest, punaste kaartide tõttu saadud vigastustest jne. Seetõttu on olemas lihtne ja tõestatud viis, kuidas määrata mängu favoriit. Tuleb usaldada kihlveokontorit (nad on juba kõik riskid välja arvutanud) ja vaadata võistkondade/sportlaste koefitsiente. See, kellel on väiksem koefitsient, on favoriit. Reeglina ei ole potentsiaalsete võitjate koefitsient kõrgem kui 1,55.

Kuidas panustada favoriitide võidu peale?

On arvamus, et panustamine potentsiaalsetele võitjatele on tee pankrotti. Siiski on lemmikute valimisel omad eelised ja puudused, mida käsitletakse allpool. Uurime nüüd, kuidas kõige paremini panustada lemmikule, et te ei raiskaks oma rahakotti. Nagu juba mainitud, on favoriitide koefitsiendid vahemikus 1.10 kuni 1.55. Mida väiksem on koefitsient, seda suurem on võimalus, et meeskond või sportlane võidab. Teisest küljest ei too sellised panused suurt võitu ja võivad isegi viia poti kaotamiseni. Seetõttu ärge panustage koefitsientidele, mis on madalamad kui 1,20, kuid mitte kõrgemad kui 1,55. Lisaks peaksite vaatama oma vastast. Kui selle võidu koefitsient on 2 korda suurem kui favoriidi oma, siis on kindlasti võimalik panustada. Näiteks Barcelona ja Legia vahelises mängus on hispaanlaste võiduvõimalus 1,3, samas kui poolakate võiduvõimalus on 2,75. Sellisel juhul tasub panustada. Nagu näete, ei ole favoriitide kihlveostrateegia kasutamine keeruline vahend, mis oskuslikult kasutades tagab kihlveo kasumi.

Millised on lemmikpanustamise eelised ja puudused?

Toome välja peamised plussid ja miinused, mis meelitavad panustajaid panustama potentsiaalsetele võitjatele. Eelised on järgmised:

  1. Suurem võimalus võita. Väheste eranditega on võitnud panused suuremad kui kaotanud panused ja toovad stabiilset sissetulekut.
  2. Vähem kihlveomuresid. Kuna favoriidid mängivad järjepidevalt, ei pea panustaja muretsema mängu tulemuse pärast, nagu näiteks kõrge koefitsiendiga panustamise korral.
  3. Palju teavet. Meediast võib leida palju analüütilisi andmeid favoriitide kohta (varasemad mängud, vigastused, prognoosid jne), mida ei saa öelda alavõitjate kohta.
  4. Väikesed kihlveokontorite marginaalid. Kuna koefitsiendid on väikesed, ei võta kihlvedude korraldajad ka ise suurt kasumit.
  5. Kõrgemad panustamispiirangud. Sageli piiravad kihlveokontorid panustamislimiite. See on favoriitide puhul kõrgem kui vastaste puhul (kontor ei taha oma kasumit kaotada).

Mis puutub favoriitidele panustamise puudustesse, siis need on järgmised:

  1. Madalad koefitsiendid. Favoriitide kihlvedude koefitsiendid on sageli vahemikus 1,10-1,25. Ja nagu me varem märkisime, ei soovita strateegia selliseid sündmusi kihlveoks võtta.
  2. Sekundaarsed matšid. Treeneripersonal võib otsustada, et mäng on marginaalne, ja panna teise meeskonna välja (kui tegemist on meeskonnamänguga). Sellisel juhul on favoriitidel suurem võimalus kaotada.
  3. Mängu fikseerimine. Madalamates liigades on manipuleeritud mängud. Seega ei toimi kihlveostrateegia favoriitidele. Seega on parem valida selliste panuste jaoks tuntud liigad.
  4. Vale hindamine kihlveokontori poolt. Kihlveokontor võib meeskonda või sportlast alahinnata. Vale koefitsient võib hiljem põhjustada kihlvedude tegijate raha kaotuse.
  5. Võistluste intensiivsus. Liigas toimuvate mängude kõrge intensiivsus võib avaldada negatiivset mõju meeskonna või mängija tulemuslikkusele. Seetõttu tasub andmeid täiendavalt analüüsida ja mitte alati arvestada kihlveokontori hinnangut. Sellisel juhul aitab kihlvedude päevik.
  6. Panustamine ilma strateegiata. Eelistatuimad on need, millele panustada on mõeldud algajatele, kes ei ole veel strateegiat loonud. Sellised panused ei anna suurt tulu ja võivad olla vaid ajutine lahendus või kombineerida neid teiste kihlvedude skeemidega.

Seega on lemmikpanustamine huvitav kihlvedude liik. Need tasub kindlasti lisada oma põhistrateegiasse, et võita kihlveokontorit. Siiski ei ole soovitatav kasutada ainult panuseid potentsiaalsetele võitjatele. Mängija raiskab palju aega ja saab vähe tulu ning mõnikord isegi kaotab oma raha.

Relevant news