Jake Mamo juhib Warringtoni võitlust Castlefordi võitmatu jooksu lõpetamiseks

See tundus alati õhtu, mil saime palju teada nii Warringtoni kui ka Castlefordi tiitlitunnistuste kohta ja lõpuks saime just selle. Huntide jaoks, kes saavutasid neli võitu viiest, seisnes see selles, et pärast eelmise nädala lüüasaamist katalaanide draakonite vastu võidutsete juurde naasmist ja nende muljetavaldava hooajavormi säilitamist. Löök ja aukartus haavatud Wiganina saatis pakkimise London Broncosilt

Castlefordi jaoks, kes sõitis üle Penniinide kui üks kahest Super League’i kaotuseta poolelt, oli tegemist sellega, kuidas vigastustest räsitud koosseis saaks hakkama ühe oma peamise rivaali vastu.Kohati ähvardas see külastajate jaoks koledaks muutuda-kes vahtisid tundide märgi taga peituva tünni, jäädes maha 24-4.

Aga kui Warrington lõpuks ja teenitult liitus Castlefordiga kaheksa punkti võimalikust kümnest pärast seda võitu, väärib tunnustust viis, kuidas Tiigrid viimasel veerandajal ilma poole tosina esimese meeskonna püsikliendita kogunesid. “Selle klubi teras ja vaim on silmapaistev,” ütles arusaadavalt uhke Castlefordi treener Daryl Powell. “See polnud ilmselt parim, mida me mängisime, kuid vaimu poolest oli see seal üleval. Ma olen nende üle uhke. ”

See tähendab, et varases staadiumis ei olnud kunagi kahtlust, kas Warrington tuleb siin võitja.Kuna Castleford on juba mitmetest eesliinil tegutsevatest rahvusvahelistest isikutest ära lõigatud, oli poolajaks siin vähemalt kolm Castlefordi pakki sidemega, nende plaasterdatud meeskond nägi välja rohkem nagu isa armee austusavaldus kui ragbi liiga pool. The Recapile, meie iganädalasele e-kirjale toimetajate valikute kohta.

Ka siis olid nad punktiarvu osas sellele vastu, jäädes pärast poleeritud ja saavutatud esimese poolaasta väljapanekut 16-4. “See oli raske mäng ning näitasime tõelist iseloomu ja usku,” sõnas Wolvesi treener Steve Price. Greg Edeni varajane katse viis külalised ette, kuid Warrington vastas peagi.

Nende tagasilööki juhtis ääremängija Jake Mamo, kes oma esimesel stardil lõi kolm kolmest esimesest poolajast tehtud proovist kaks. 16-4 vaheajaks. “Ta pakkus välja mõnusaid puudutusi,” ütles Price Mamo kohta.Warringtoni teine ​​katse poolajal läks Jack Hughesile pärast Mamo nutikamat mängu.

Stefan Ratchfordi penalti koos Ben Murdoch-Masila raevuka jõupingutusega viis päevavalguse meeskondade vahele tunnimärgi võrra. Kuid Tiigrite otsus selles viimases kvartalis on Powellile kahtlemata hea meel; ülejäänud katse tuli külastajatelt, kui Greg Minikin ületas. See oli aga kahtlemata Warringtoni õhtu: ja veel üks meeldetuletus nende tänavuste tiitlitunnistuste kohta.