Jade North vedie PFA tím sezóny, ale Bet365 premiéry Adelaide prehliadli

Víťazi premiéra Adelaide United boli prehliadnutí pre tím profesionálov Futbalistov Austrálie sezóny A-League. Brisbane je Jade North kapitáni hráča-hlasoval sezóny-najlepšie XI, oznámila vo štvrtok v Melbourne. Dvaja porazil semi-finalistov poskytujú väčšinu všetkých-hviezda tímu.Melbourne City prispieva Thomasom Sorensenom, Aaronom Mooyom, Brunoom Fornaroliom a Harrym Novillem, so severom, Coronou a Jamiem Maclarenom, ktorí získali Bet 365 ocenenie od Roar.Diego Castra a Ashleigha Sykesho vyhrajú špičkové gongy na oceneniach Dolan Warren Prečítajte si viac

Medzinárodný víťaz Johnnyho Warrena Diego Castro získal strediskové lôžko s tímom Perthu Joshom Risdonom, ktorý sa pridal do obrany Melbourne Victory v stredu Matthieu Delpierre na obranu.

Jediný hráč v tíme, ktorý je vystavený v nedeľnom veľkom fináli, je oveľa vylepšený Western Sydney úplný späť Scott Jamieson.Zatiaľ čo nebol ani Bet365 miestom na lavičke pre jedného hráča, Wanderers pair Nikolai Topor-Stanley a Mitch Nichols bol zvolený do tímu 16-muž.

Adelaide je jediný zástupca v cenách je Guillermo Amor, hlasoval ako tréner roka, dva dni po získaní podobného ocenenia v noci na cenu Dolan Warren Awards.

Po prekvapivom, ale záslužnom výbere kapitána Severa povedala, že je to obrovské privilégium. “Uznanie vašich spolupracovníkov je najvyššia česť, ktorú Bet365 môžete získať ako hráč,” povedal. “Štandard v celej lige nikdy nebol vyšší a to sa odráža v tom, čo je naozaj vynikajúcim tímom PFA A-League sezóny.”

PFA predseda Craig Foster zablahoželal vybraným. “Tím vyzdvihuje neuveriteľný hraný talent, ktorý nazýva doma A-League a opäť dokazuje stále sa zlepšujúci štandard na ihrisku,” povedal. Druhá domáca štadión Melbourne Victory Etihad Stadium, ktorý bol hostiteľom priateľského futbalového klubu Socceroos proti Grécku v júni, bol vybraný za najlepšie ihrisko v lige. Aj napriek znepokojeniu FFA za to, že sa hra prehral, ​​fanúšikovia Victory boli opäť pripísaní Bet 365 vytvoreniu najlepšej atmosféry v krajine.

Dôchodca oficiálneho Strebra Delovského bol menovaný rozhodcom roka.Dokončí 26-ročnú kariéru, v ktorej bol v nedeľu vymenovaný za najlepšieho úradníka za posledné desaťročie v PFA, ako ďalší asistenčný rozhodca.