Hoki šokk. Tagasivõtmine on fiasko, kritiseerib rootslasi legendaarse Forsbergi eest

Kuna rootslased oli patendi suurelt floppe all viis tsüklit. Pea meeles 2002. aasta olümpiamängudel Salt Lake City?

suur kolme-rõngastatud meeskond, mis oli puudu Nicklas Lidström Mats Sundin, Daniel Alfredsson ja Henrik Zetterberg, põletatakse veerandfinaali koos alla keskmise valgevenelased 3: 4. Eliminatsiooni hoki suurriigid olid otsustanud lüüa-tagasi Vladimir kaevama teada peaaegu pool muidugi, et pärast operatsiooni tragikoomiline Tommy Sala hüpanud värava…

piin mälestused meelt keset Rootsi fännid tulid jälle elus. Ja jälle on väljendeid nagu üks piinlik kaotustest ajaloos.

põhjapiirkonna korea veerandfinaali ta sai üks mängitav vastased. Ent medali võitluse asemel pakendavad nad kohvreid. “See on fiasko.Selle meeskonna peaksime olema poolfinaalis, “ütles legendaarne Rootsi ründaja Peter Forsberg.

Sõna fiasko oli täpne. Ja rikkalikult kasutatud.Tõepoolest, nende pealkirju ta kasutas lehel Expressen tabloid Aftonbladet, kuid Rootsi riigitelevisiooni SVT.

“Ajalehed ja meedia saab kirjutada, mida nad tahavad, kuid me teeme seda panna,” vastas südamega ründaja Oscar Möller . “Mulle tundub kohutav. Me lõime võimalusi, kuid me ei saa teisendada neid. ”

Võiks hoki crash Rootsi kuningas?

Ventilaatorid veerandfinaalis kokkuvarisemise järel sepsuli treener Rikard Grönborga. Järgmine kord sotsiaalsed võrgustikud isegi hakkas spekuleerida, et hoki mängijad jinxed King Carl Gustav.

71letý monarh oli esimene külastas kolmapäeval meeskonna sprint suusatajad on meeste kategoorias ja tandem Hellner – Halfvarsson lõpetanud vaid neljas. Naine Paar Kallaová – Nilsson jälle kadunud kuld viimistlus Ameerika konkurentidega.

Rootsi kroon smolnému päeval järelevalve all kuningas pani jäähoki Tre Kronor.Kuigi veerandfinaali jäetud kaotas 0: 2 ja 1: 3 ja tõi Mac ületunnitöö pärast 90 sekundit rõõmustas sakslased.

“Rootslased Kuigi väljakujunenud, kuid me nesklopili pea,” ütles ta juubeldavana autor progressiivne klubid Patrik Reimer .Saksa šikula ületunnitöö läbi kuulsa soolo ja kaks korda lükatakse võrku litrit et enne pealetükkiv edasi ei varja all komplektid Viktor Fasth.

Seega Rootsi väravavaht jättes riietusruumi viha hakitud kinni, kui sakslased 42 aastat vana ajalooline edu mänge Innsbruck võitis pronksi.

Olympic turniiri ilma tähte NHL on näidanud, et see ei ole igav istungid. Turniiri lõbus, kuid mitte täielikult Parade jäähoki, vaid pigem raskuste…