Hockey players Kladno võitis ilma vigastada Jágra České Budějovice

Full České Budějovice staadioni tribüünidel siiski pigem reegel kui erand. “Seda müüakse niikuinii. Aga nõudlus piletid selle mängu oli erakordne ja müüakse teda oli palju ette, “ütles ta CTK pressiesindaja Ceske Budejovice Motor Tomas Kucera.

teavet, mis Jagr Lõuna Bohemia jooksjad, avaldatud Kladno teisipäeval. Šestačtyřicetiletý ründaja kannatas laupäeva mängu Havirov pärast lööb takistuseks määratlemata kahju ja sellest ajast ei rongi meeskonna.

Kladno treener Pavel Patera, isegi pärast tänast võit ei täpsustanud Jágrův riik. “Ma ei räägi Jardist üldse.Igaüks hoiab oma mängijad ja me ei ole erandiks, “ütles ta.

Vastavalt Ceske Budejovice meeskonna kaitsja Zdenek Kutlák Lõuna-Bohemia ei käsitlenud, kas Jagr koos Kladno saabub või ilma selleta. “Ma arvan, et oli tõmbekeskuseks inimesi see üks, sest ma olen fännid kahju, et lõpuks (Jagr) ei tulnud,” ütles Kutlák.

Vastavalt tabelis kõrgliiga vooru enne võistluse lõppu ei saa välistada, et Mootor Kladno mängib poolfinaalis mängimist. Kutlák ütles, et nad ei mõtle, kas see on tema meeskond talutavad vastane, sest ilmselt playoff poolt Jagr juba kadunud. “Ma ei nimeta meeskondi, mida tahaksin vältida. See läheb mängima ja seal langeb langus.Ja kui sa tahad kuhugi liikuda, nii et teil on võita kõik, “ütles Kutlák.

omanik Kladno klubi Jagr vaja koguda Major League käivitub regulím mille kohaselt on vaja alustada edutamise ringis Extraliga mängida meeskond vähemalt 15 vastet. See on juba nii selge, et Jagr on vaja Kladno on playoff ei liigu alates veerandfinaalidest ja poolfinaali võimaliku lühima võimaliku aja nelja mänguga.Praegustes tingimustes, on üks seeria peab vastama vähemalt ühe ekstra.

Leader õnnestunud Prostejov

Karlovy Vary võitis Prostějovis 2: 1 ja kindlustas esimese koha aluses. Tšehhi Budejovice ees täielik auditoorium alistus Kladno 1: 4, aasta eesmärgid kõik külalised osales kapten David Tuma. Knights tuli teha ilma šestačtyřicetiletého Jaromir Jagr, kes laupäeval duelli vastu Havirov vigastada pärast lööb raudtee.

Esimene eesmärke publiku Prostejov pidi ootama, kuni 34. minut, kui ründaja Jan lükatakse kodu Rudovský. Energia oli piisav, et vältida kolmandat kolmandikku vaid 28 sekundit. Hinne sai Forvard Jakub Flek.Hawks kukkunud kolmanda nelja mänguga ja on sama aspekti (86), nagu Přerovi tänu parema tulemuse, kuid on viiendiku.

Slavia 2: 1 võit pikendusel Litomerices järgnes võidu Prerov 6: 3 ning jäi neljandas kohas. Praguers jäi oma juhtima 21. minutil, kuid Daniel Voženílek saatis mängu 58. minutil. Zdeněk Doležal otsustas oma laiendustes üle-ajavormide võidusõidul kujutada endast Forvardi Forvardi võitjaid. Havirov võitis üle Prerovi 6: 1 ja tänu viimati üheksa võistluse kaheksandale võile võitis ta välja. Bison kaotanud kolmandiku nelja mänguga.

Trebic sest kaotada 4: 5 Frydek-Mistek vastamata võimalus kindlustada edu edasi play-off. Viimane vaba ruum mängib välja nii viimases 52.vooru kodujää süüdi otseselt võidelda koos üheksanda Vsetin, kes koputas Lapači viimase Veneetsia nad Jizerou 9: 1 ja Trebic kaotab punkti.

valahhid lüüa Veneetsia ja neljanda hooaja ja teine ​​kord, kui nad viskas üheksa eesmärke. Neli aspekti koguti ründajate Jaroslav Markovic (1 + 3) ja Anatoli Protasenja (2 + 2).

Horácké Slavia ei avaldatud esimesel kolmandikul, kus nelja sisse kasseerida. Lõpus keskosas tiim mägismaa ja langes viimases kakskümmend minutit venis üks eesmärk erinevus. Aga Frydek-Mistek juhtima taas kasvanud, ja lõpus Trebic oli ainult kohandatud tulemus.

Viimase Kadan Derby nõu Usti nad Labem 6: 4 ja lõpetas sarja kaksteist kaotust.Kolm punkti kolmest salvestisest aitasid võita Trhačů keskkahur Jaroslav Kus.