Evertoni leevendus Marco Silvale, kui Bernard ja Sigurdsson uputavad West Hami

Võib-olla oli Marco Silval õigus, et ta siiski ei paanitse. Evertoni mänedžeri töö tundub palju turvalisem pärast seda, kui tema pool tegi West Hami esimese võõrsil kaotuse, ronides selle käigus kolmest alumisest kohast välja.

See polnud sugugi West Hami kõige veenvam esitus ; Vaatamata liiga positsioonile olid nad pettumust valmistavad, nii et kellelgi võib olla natuke vara ära minna, ehkki siin oli vähemalt tõendeid selle kohta, et Everton suudab mängida nii, nagu Silva pidevalt nõuab, et ta nõuab.

Mängija tegi viis väljakul tehtud muudatust Burnley viletsast väljapanekust ning seda premeeris kiirelt sinise möödasõidu mängijate nägemine, üksteise hea leidmine ja juba algusest peale külaliste kaitsele surve avaldamine.Kui peaks olema kriitiline, siis võib öelda, et Evertoni otsustamine viimasel kolmandikul ei olnud nii muljetavaldav kui ülejäänud väljakul avaldatud rakendus ja isu, mis oli üks põhjus, miks nende paremus ei ilmnenud skooris kuni Gylfi Sigurdsson tegi võidu kindla vaid sekundite järel, kuid publikule meeldiv võit oli just see, mida pärast viletsat nädalat vaja oli. Everton 2-0 West Ham: Premier League – otseülekanne! Lisateave

“Oleksime pidanud rohkem väravaid lööma, kuid on oluline rääkida mängimisviisist,” sõnas Silva. “Rõhk on jalgpallis normaalne, olenemata sellest, kas sa võidad või kaotad. Meie viimased tulemused ei olnud piisavalt head, nii et pidime reageerima. Kontrollisime mängu ja lõime palju võimalusi.Seda oli hea näha. ”

Manuel Pellegrini ei saanud nõustuda. “Nad mängisid paremini kui meie,” ütles West Hami mänedžer pärast tunnistamist, et tundis, et tahaks vaheajal teha 11 vahetust.Tegelikult oleks see olnud tema väravavahil raske, kuid see oli õiglane kommentaar vaprale väljakule. “Everton andis üle 100%, kuigi me polnud kõige paremad.”

Bernard lõi esimese poolaja alguses olulise värava, kinnitades Theo Walcotti veetlevalt varjatud söödule ja näib valesti tegevat. võimalus esmase löögi põlgamiseks vaid Arthur Masuaku ja seejärel Roberto Jiménezi kavaldamiseks, et leida võrk ebatõenäoliselt kitsa nurga alt.

West Ham ei saanud kurta; nad oleksid hõlpsasti võinud 10 minutit varem maha jääda, kui nurk leidis tee Tom Davieseni kaugelt postilt ja otsustamatu finiš võimaldas Jiménezil teha täpse tõrje.

Esimesel poolajal ikka ja jälle. Everton edenes vasakul vasakul Bernardi ja Lucas Digne’i kaudu kiiresti, et West Hami karistusala serval ideed otsa saaksid.Richarlison tabas posti, kuid Walcotti ja Alex Iwobi löögid olid liiga kaugelt, et Jiménezele probleeme tekitada.

Sama muster jätkus ka teisel poolajal, mis algas Richarlisoni muidu karge viimistlusega, mida eitas kõrvaline lipp. Walcott tabas latti 25 jardilt, Yerry Mina nägi paari pealööki nurkadest päästetud ja Iwobi jättis hiilgava võimaluse võidu kinnitamiseks pärast suurepärast tööd André Gomes ja Djibril Sidibé, kes viisid sellesse piirkonda vaidlustamata, kuid lasid liiga lähedale Jiménezile. Tottenham v Watford, Chelsea v Newcastle ja palju muud – otseülekanne! Lisateave

West Ham oli enam kui tund aega uinunud, ehkki täiskohaga viigiga lähenedes suurendasid nad siiski pingutusi viigiseisu nimel.Neil võis ka selline olla, kuid pärast vaikset pärastlõunat olid Jordaania Pickfordi refleksid endiselt võimelised Angelo Ogbonna lähedalt pingutama, mis tähendas külastajate parimat võimalust.

Selleks ajaks, kui Sigurdsson tuli Jiménezi dramaatiline päästmine teises otsas, enne kui ta võitis teda veel aja jooksul väljastpoolt ala, võis Everton mõelda asjaolule, et nad oleksid pidanud võitma kolme või nelja selge väravaga.

< p> Kuigi ilmselgelt on vaja tööd viimistluse ja lõpliku kohaletoimetamise osas, oli Silva peamine positiivne külg keskväli, mis klõpsatas. Eesliini taga tegutsesid Davies ja Gomes sujuvalt ja stiilselt. Nii tähelepanuväärne, nagu Sigurdssoni hiline parema jala streik oli, ei pruugi Islandi rahvusvaheline meeskond enam enesestmõistetavaks võtta.