Čikāgā trūkst uzticama centra. Vieta ir pirmā reize, kad izpaužas “Kämpf”

Viņš strādāja un neremcal, savukārt ārvalstu pieredze acīmredzot patika. Sajūsmināts jauniešu centrs ir labi pamanāmai vadība vada Čikāgas treneris Quenneville. Un, kad jūs darbināt no veidiem, kā kick trūcīgajiem Blackhawks hokejistus, vadība nolēma aicināt konkurenci no saimniecībām AHL.

Tā izrādījās Kampf, kurš savā debijas pret Vankūveras apgabalā ieradās trešajā vērtēšanas iespēju starp Patrick Sharp un Alex DeBrincatem. Viņš spēlēja gandrīz divas minūtes. Viņš mēģināja vājināt, viņš deva vienu hit.

“Mums patika jau pirms sezonas treniņnometnē. Mēs vēlējāmies ļaut viņam uzvarēt fermā. Viņš paveica labu darbu, un mēs gribētu, cik ātri.Ja mēs pievienot dažas uztraukums, “paredz treneris Quenneville.

Chicago veidota uz pozīciju centru trūkuma dēļ citām iespējām spēlētājiem, kas ir labāk piemēroti spārnu. Hinnostroza, Wingels un Schmaltz veic labāku darbu gar Mantinel.

Kaut arī Schmaltz ir konkurents, viņš to augstu vērtē. “Tas ir lieliski. Es par viņu daudz neredzēju, bet viņš tiešām ir labs. Centrs, kas var aizstāvēt un uzbrukt. Viņš ir spoža nākotne. ”

Tas ir ne tikai viens, kurš slavē Kampf. Direktors Eiropas skautu Chicago Matts Hallin, 22, uzbrucējs sākumā izteica šos vārdus: “Viņš ir ātri kājas, rokas un prātus gan aizsardzības, gan uzbrukuma. Viņš ir atbildīgs. Mums ir viņam saskaņā ar līgumu nākamajiem diviem gadiem, mēs varam strādāt kopā ar viņu.Es domāju, ka viņš būs spēcīgs spēlētājs, jo viņam patika sporta zāle. ”

Ne viss ir ideāls. Problēma ir tāda, ka Angļu Centrs strādā ar Exchmut centru. Tādā brīdī tautietis Jan Rutta palīdzēs, vēl viens pierādījums, ka extraliga var iet tieši NHL. “Dāvijam ir tikai jāuzspēlē viņa spēle, ticiet tai. Viņš ir lieliski, un, ja viņš to darīs, viņam būs labi, “uzskata Rutta.

Viņam bija jāpārsūta uz rīta treniņiem. “Es esmu ļoti priecīgs, lai izsauktu uz NHL, es negaidīju, tāpēc es esmu priecīgs,” sacīja Ruta nogādā jūtas Čehijas žurnālistu iesācējs.

Čikāgā ir interesants kolonija četriem čehiem. Tomēr maz ticams, ka ikviens nonāks ledus.Sējējs dziedē ilgstošus ievainojumus, un Kempny aizstājēji ar Rutta spēlēs.

Nav jāuztraucas par “Kämpf” aizsardzības stāvokli, tā galvenais uzdevums ir parādīt uzticamu un atbildīgu hokeju turpmākajās dienās. Tāpēc viņam ir iespēja ilgu laiku iegūt NHL.