Chomutovi – Trinec 2: 1. Pirates minna videolaenutus, võites vallandati Valach

<р> Chomutovi hokimängijaid võita mängu neljandas veerandfinaalis playoff Extraliga Trinec 2: 1 ületunnitöö ja on üks win eemale edeneb poolfinaali. Kohtumise toimus ajal 79:13 kohta võimu mängida kaitsja Juraj Valach. Sarja jätkub kolmapäeval Trinec.

aruandes terase versus Pühapäeval puudusid kaitsja Roth ja ründaja Irgl, esimest korda playoff ja sain võimaluse Jank ja Hrňa.

Külalised alustasid töötavate ja väravavaht Laco. Tema kolleegi Frolík kaua oodanud tõsine sekkumine 9. minut kuid hävitati suur võimalus Vondrka.Piraat kapten koos Trinec väravavaht püüdis ületada vänt Frolík kuid otsa tema betooni viimistluse läks.

Ootan esimese värava ei lõpe ei esimene power play kodus. Teine osa on saada paljulubavaid võimalusi Hrabal ja Krajicek, Laca kuid ei suutnud ületada.

27. minutil, kuid väravavaht Chomutovi sai kahe minuti karistus komistamise ja online esimest võimu mängida mängu ära. Laco võimalus Marosz ikka külmast näpistatud vastu dorážce Draveckého paar sekundit hiljem, kuid oli abitu.

Esimene eesmärk suurenenud atraktiivsust suutis Chomutovi hakkas push rohkem arvesse rünnak ja võimalused olid ka külalistele.Teine eesmärk võiks lisada Martin Ruzicka, Laca suuda ületada. Seevastu hea vasturünnaku pärale, Frolík alandas löök Rutt.

Pirates duelli võiks ümber pöörata arvulises ära, kuid välistada Netik karistada. Seevastu ründaja Třince kohe pärast naasmist jää ju paljulubavaid võimalusi, kuid tema löök sattus vardal.

Põhja Bohemia nii vasteid võitis Sileesia ja tootlikkuse kaudu võimu mängida mänge, kuid seekord nad ei tee hästi. Ei kasuta ega eelista kuni 56 sekundit pikk, 4-3.

Kolmas osa saaks otsustada Vladimir Ruzicka, 45 või 47 minutit, aga Frolík ebaküps.Teine poeg oli ainulaadne võimalus treener Chomutova aeg 58:24, kui see oli goalscoring võimalusi ummistasid Krajicek ja Ruzicka sai kasuks karistuslöögi. Aga ainult värav.

Kolmas mäng seeria järjest tuli ületunde. Seal külalised võivad otsustada karistuse Mrazek, kuid ei suutnud.

Siis põnevust hooldus kohtunikud, kes vilistavad Trinec esimese mängu kuus, ja mõne aja pärast oma otsust tühistada. Seejärel võitis Laca Reed, kuid eesmärk ei taotlenud piiri Petružálka positsiooni kortsu.Kangelane mängu lõpuks sai kaitsja ruun, kes on võimu mängida 02:55 võitnud Frolík 47 sekundit enne lõppu kahekümne minuti komplekti.

Kodu 33:06. Rutt, 79:13. Gelding

Külalised 28:04. Dravecký

Aruanded

Kodu J. Laco (King) – Rutt, L. talu, Flemming, Skinner, Valach, Mrázek, Dlapa – Skokan, Huml (A), Tomica (A) – Vondrka (C) V. Ruzicka, Sklenář – putru, Kampf Koblasa – Raska, Šťovíček, Poletín – Lauko.

Külalised Frolík (Hrubec) – Hrabal, Linhart, Krajicek, M. Douděra, Nosek, L.Galvas (A) Adamek, Jank – Kane, Kreps, Reed – Hrňa, Jasek, Adamský (C) – Petružálek (A), Redenbach, Netik – Martin Ruzicka, Marosz, Dravecký.