Brisbane Roar uimastatakse Western Sydney Wanderers

Brisbane A-League finaali võimalused jagati kurnav löök kolmapäeval õhtul 4-1 lüüasaamist, et alandlik Western Sydney.

ees hooaja halvim rahvamassi lihtsalt 6813 fänni Suncorp staadion , tohutult kahanenud Roar riided – puudu kaheksa esimese valiku mängijad vigastuse ja rahvuskoondise kohustuste – pandi mõõga poolt Wanderers, kes tõstis ise välja redeli all koos üllatus võidu.

ei saa jätkata oma tavapäraseid haarata valduses ja puudub tõsine säde viimases kolmanda valitsev A-League champions nägu mägine ülesanne, kui nad on teha midagi sel hooajal.

nende top kuus lootused tõhusalt minna liinil laupäeva õhtul kell AAMI Park vastu Melbourne City, kes istuvad viis punkti ees Roar kuuendal kohal olles mänginud veel ühe mängu.

Aga füüsilise maksumus sidumine oma Aasia Meistrite Liiga kampaania tundub pihta kodus, kus loid Brisbane korduvalt pekstud tempos, mille Western Sydney riided juhitud geniaalne Kerem Bulut ja Romeo Castelen.

Jade Põhja (kubemes), Luke Devere (Socceroos) ja Corey Brown ja James Donachie (Olyroos) kõik saadaval, Roar treener Frans Thijssen oli vähe valikut improviseerima oma kaitseliini ülesseadmine.

Ta täringuid veeretanud kohta poolkaitsja Luke Brattan ja paremale-tagasi Jerome Polenz, tõugates out-of-asendis paar keskusesse oma hädaabinõu tagasi neli, mis pandi äärmuslikes kontrolli poolt Wanderers varajases staadiumis.

Külaliste pahvatas väravad ja oli rida häid võimalusi – sealhulgas kaks ruumi vaid paar sekundit, kui Bulut shot salvestati ja Labinot Haliti järelmeetmete kiitis maha rida Brattan – enne paratamatu läbimurre tuli pärast 20 minutit.

Nikita Rukavytsya ülempiir välja kiire vasturünnakuga Lääne Sydney, juhendada kodu hästi kaalutud Haliti ületada vasakult stiilne esmakordne viimistlus teha seda 1-0.

Roar ühtlustamine on 41. minutis täiesti paigutatud nurga Brattan püüdva noorte Wanderers kaitsja Jonathan Aspropotamitis arvesse tõdetakse omaalgatusliku eesmärk ära tema reie.

Aga just hetked enne pausi, Lääne Sydney haaras tagasi juhtima, kui piiriülese valdkonnas palli Haliti valisin välja Castelen aakri ruumi ja Lattajalkainen Kaitsja Jack Hingert püüdvat jõuda.

Castelen dribbled kasti ja mängis cut-tagasi palli Bulut, kes konverteerida kergust punktist-tühi hulk.

võimalus, et Roar tagasi võtnud arvesse väidet teise aeg aurustati 58. minut, kui Castelen müristas löök arvesse alaosa latti ja samas Bulut snared oma teise värava kaks minutit täiskohaga.