Bet365 – športove stávky

Dátum založenia spoločnosti Bet365 bol prijatý v roku 1999, avšak úplný vstup spoločnosti Bet365 na trh sa uskutočnil o štyri roky neskôr. Centrum sa nachádza na Malte, kde je zaregistrovaný stávkový fond. Okrem Malty má spoločnosť Bet365 licenciu v Spojenom kráľovstve. Kancelária je súčasťou hazardných hier, ktoré vlastní spoločnosť Carmen Media Group Ltd.

Hlavná aktivita spoločnosti Bet365 je online. Celkový monitor spoločnosti je 1 800 000 ľudí. Neexistujú žiadne zemepisné odkazy, ale väčšina hráčov Bet365 žije v Európe. Približne 49% dopravy pochádza z Veľkej Británie a kancelária je tiež populárna v Nemecku, Nórsku a Indii.

Návrh online zdroja tejto brožúry je vytvorený v pomerne zriedkavých tmavých farbách. Rozhranie bolo preložené do 15 jazykov v ruštine. V názve stránky môže zákazník prejsť do jednej z nasledujúcich oblastí: šport, kasíno, poker a bingo.

Treba poznamenať, že spoločnosť Bet365 má možnosť vzdialene využívať živé kasíno so súkromným vysielacím zariadením. Okrem toho táto spoločnosť ponúka sekciu plnú športových správ, ktorá je na trhu s westernovými stávkami dosť atypická. Je pravda, že sekcia správ nie je preložená do ruštiny. Okrem jazyka môže klient v hlavnom menu vybrať typ koeficientov (desiatkové alebo čiastkové).
Zameranie na hlavnú stránku sa tradične dáva ponukám v reálnom čase a hlavným udalostiam dňa. V tomto prípade je zoznam všetkých športov v ľavom stĺpci. Navigácia a dokonca aj odkaz na štatistickú jednotku na hlavnej stránke. “Tsifir” v Bet365 je veľmi podrobný a informatívny, ale kancelária v tomto zmysle neponúka žiadne vysvetlenie. Dôvodom je, že štatistika v Bet365 bola poskytnutá britskou spoločnosťou Betradar, ktorej služby väčšinou používali západné BC.

Z technického hľadiska spoločnosť Bet365 nevedie k žiadnym sťažnostiam, pretože operátor kancelárskeho softvéru je jedným z vedúcich pracovníkov v odvetví – spoločnosť Orbis. Stránka je vo všeobecnosti príjemným miestom pre návrh očí, dobrú funkčnosť a ergonómiu. K dispozícii sú všetky tradičné možnosti (verzia pre mobilné zariadenia, centrum zápasov a video vysielanie) a je tu aj spravodajský blok.

koeficienty

Rozsah športových disciplín v Bet365 nie je prekvapujúci. Spoločnosť ju však kompenzuje rôznymi ponukami v iných oblastiach vrátane politiky, výstavy a dokonca aj počítačových hier. Vracajúc sa do športu, Bet365 ponúka viac ako 10 000 stávok za deň napriek pomerne skromnému zoznamu druhov. Rovnako ako väčšina konkurentov sa táto spoločnosť zameriava na najuznávanejšie disciplíny: futbal, hokej, tenis, volejbal. K dispozícii sú aj exotické ponuky (napr. Jachtové súťaže).

Podrobné zobrazenie obrazu závisí priamo od popularity podujatia. Hlavné zápasy špičkových futbalových líg sú sprevádzané 30-40 ponukou iba pre špeciálne podujatia. Odborníci majú sadzby Bet365 nad priemerom. Priemerná marža je len o niečo viac ako 6%. Navyše, tento údaj najobľúbenejšie typy (až 9%) a dosiahol úroveň špičky, zatiaľ čo stávkovanie je najvýhodnejšej ponuky “basketbal”, “baseball” a “futbal” (asi 4%) zahrnutých v tejto kapitole.

Propagácie a bonusy

Spoločnosť poskytuje uvítací bonus vo výške 50% z veľkosti prvej uskutočnenej stávky. Bonus sa môže použiť do 30 kalendárnych dní a iba na jednu stávku (s koeficientom nie nižším ako 1,7). V prípade výhry zákazník dosiahne čistý zisk, bonusová čiastka sa na účet nevráti. V Bet365 neexistuje systematický a výnosný podiel. Spoločnosť však určite poskytuje príležitosť na predloženie poctivých virtuálnych udalostí. Zároveň môže hráč ušetriť čas a hrať v zápasoch, ktoré nebudú v blízkej budúcnosti k dispozícii.

Platobné systémy

Existuje 12 rôznych spôsobov, ako spravovať účet v Bet365, vrátane systémov WebMoney a QIWI (iba na obnovu) a debetných kariet. Minimálna výška dopĺňania a stiahnutia bola stanovená na 10 USD. Naklápanie je okamžité a reverzný prenos môže trvať 1 až 3 dni. 9 mien možno použiť na otvorenie účtu (ruský rubľ nie je podporovaný). Minimálna stávka na Betway je len 30 centov a maximum nesmie prekročiť priemer 20 000 USD.

zdroj: Bet365 nefunguje – alternativny link zde