Bet365 potvrdil, že Wayne Rooney bude kapitánom Anglicka na Euro 2016, ak bude vhodný

Roy Hodgson povedal, že Wayne Rooney bude kapitánom Anglicka na majstrovstvách Európy v lete v prípade, že dopredu preukáže svoju spôsobilosť po zranení kolena a naznačil, že vyberie Jack Wilshere vo svojej družstve za Francúzsko, pre Arsenal.Manchester United Luke Shaw dal Euro 2016 podporu Roy Hodgson Prečítajte si viac

Rooney, ktorý viedol Anglicko cez pôvodnú kvalifikačnú kampaň Euro 2016, bodujúci sedemkrát, nebude opäť pre Manchester United až do budúceho mesiaca Bet365 promočné akcie najskôr po utrpení poškodenia väzby v strate v Sunderlande minulý mesiac.Zatiaľ čo klub a krajina sú presvedčení, že 30-ročný bude dobre fit pred koncom sezóny Premier League, návrh, že Wilshere zostáva vážne na zváženie na leto, je prekvapujúcejšie vzhľadom na to, že vôbec neobsahoval tento termín . 24-ročná mladá žena si zlomila fibulu v ľavej nohe v predvečer víťazstva Arsenalu v komunitnom štíte vlani v auguste a operovala v septembri. Pôvodne predpokladal, že sa vráti v polovici marca, ale Arsène Wenger v utorok navrhol, že stredopoliar, ktorý je obmedzený na 28krát, je stále obmedzený na prácu v telocvični a dokonca ani do konca tohto týždňa nebol spustený.To by ho opustilo, Wenger povedal Bet365 optimisticky, “tri až štyri týždne” od návratu k tvrdeniu prvého tímu. Bez ohľadu na to, manažér Anglicka sa chystá zaradiť Wilshere do tímu v presvedčení, že sa môže pochváliť požadovaný rodokmeň uspieť, hoci je hrdzavý po jeho prepustení. “Dave Mackay sa vrátil z dvoch zlomených končatín,” ponúkol Hodgson, keď sa ho opýtali, či je znepokojený dostupnosťou Wilshereovej, keďže najnovší vzhľad hráča bol v júni v Anglicku v Slovinsku. “Keď sa prvý [Mackay] vrátil takmer hneď po tom, ako Bet365 bola jeho noha uzdravená a hral hru, znova ju prelomila, ale znova hral, ​​hneď ako sa opäť vyliečila.Neviem, prečo by sme mali byť úplne rovnako ochranný ako to všetko [s Wilshere] .VaRooKa, trio, ktoré viedlo v Anglicku výrazné oživenie umenia strelcov | Barney Ronay Prečítajte si viac

“Hráči sú buď schopní hrať, alebo nie. Či už hrajú 30 hier, 40 hier, 10 hier, 15 hier, osem hier…Pre mňa je to všetko o triede hráča. Forma je prechodná, ale trieda je [stála]. Potrebujeme prvotriednych hráčov, hráčov, ktorým môžeme dôverovať, hráčov, ktorí vieme, čo nám dajú a hráčov, ktorí majú túžbu, motiváciu a chcú hrať v Anglicku. Robiť všetko, čo je Bet365 uvítací bonus potrebné.Našťastie máme niektoré z nich. ”

Rooney zostáva kľúčom k plánom Anglicka, a to aj napriek tomu, že hráči ako Jamie Vardy a Harry Kane ako súťažiaci sú vpredu, a bude viesť tím vo Francúzsku za predpokladu, , taktiež vystupoval pre svoj klub pred koncom domácej kampane. “Musí sa vrátiť pred koncom sezóny, o tom nie je pochýb,” povedal Hodgson. “Ale ako som povedal, forma je prechodná. Jeho vlastnosti a skutočnosť, že je kapitánom Anglicka, nie sú prechodné. To je daný.Neexistuje žiadny spôsob, ako by som sa mal snažiť prepustiť Waynea Rooneyho, ktorý je fit a hrá futbal, pretože je neformálny, pretože je náš kapitán. “Čo musí skúsiť a urobiť je dostatočne fit, aby som ho mohol vyzdvihnúť a Bet365 potom ukázať dostatočnú formu, keď je s nami, aby sme požadovali miesto v tíme – to je to, čo Wayne úplne rozumie. Celý svoj život to musel urobiť.Wayne Rooney je pre mňa niekto, na čom skutočne počítam, že budem chodiť na euro, a očakávam od neho, že je pre neho vhodný. “Hodgson má podobné obavy z úrazu nad Alex Oxlade-Chamberlainom , ktorý v minulom týždni utrpel poškodenie kolenného ligamentu v Barcelone a Fabian Delph, ale nevylúčil, že Lukáš Shaw sa vráti na záhyb včas na leto, lebo späť pokračuje v rehabilitácii z dvojitého zlomeniny jeho pravého ramena trvalo minulý september.Národný manažér bol povzbudený, aby sa Daniel Sturridge a Danny Welbeck vrátili neskoro na svoje klubové strany.

Oba budú pravdepodobne považovaní za priateľské zápasy tohto Bet365 mesiaca proti Nemecku a Holandsku. “Daniel sa pre nás a Liverpoolu darí dobre,” povedal Hodgson. “Je to samozrejme kvalitný hráč, takže dúfame, že Daniel, rovnako ako s Welbeckom a Wilshereom, za sebou zanechá svoju zranenú dobu, je vhodný a odvážny ísť a prinútiť ich k moju pozornosť.”