Barcelona võitis nõrga Atléticu, Bayern sai ühe värava

Lemmikud on poolfinaalidele lähemal, Barcelona vajab nädalavahetust Atleticole vastupanu, ja see ei kahjusta 2: 3 eesmärgi kaotust. Atletico, kes kaks aastat tagasi Barcelona konkursi samal etapil kõrvaldas, on piisav, et võita 1-0.

Nii et Atlético Madridi mäng oli nii ilus. Ja nii Fernando Torres. 25. minutil läks Hispaania eesotsas eesmärgiks, kuid järgmisel üheteistkümnel minutil ei olnud ta punasel kaardil.

Ta elas esimest korda ilusat hetke. Eesmärk langes pärast taktikalist viga Piquý, kes astus absurdselt kaitseliinilt välja keskele Koka vastu ja avas kaitseruumi. Koke oli liiga hilja, külastuskaitsja saatis Torresile risti, mitte Dani Alvés ega Mascherano.Torres kasutas ära oma suurima hiilguse aastatel tehtud tulekahju, tulistas ilma lubjaõppeta ja pall läbis Ter Stegen’i jalgade vahel.

Fernando Torresi eesmärk

Neymara meeskonna kollane kaart. Mõni minut hiljem tegi ta võimaluse Griezmanile, kelle tulistas Jordi Albu väravavahi Ter Stegen üle, ja 35 minuti jooksul torres keset pigi põrkas valesti. Busquetse ja Saksa kohtunik Brych tõmbas teise kollase kaart ja külaline ründaja välja jäetud.

Esimesed minutid olid vastased närviliseks, mõlema võistkonna mängijad komistasid, jooksid pärast kohtumist, protesti, tüli.Kui kodupõhised Busquetid põgenesid ilma kollase kaardita, võis külastav treener Simeone põrandale vihastuda. Ja kuna see ei olnud Messimu.

Vaid teise poole alguses olid külalised survet avaldatud ja sattunud. Messi vallandas oma pea kõrval, Neymar tabas baari, viimast korda mitu korda tabas tagasi.

Atlético hiiglaslik ülekaal jätkus pärast tunni mängimist, otse paremal pool Jordi Alba, kelle tulistas väike lubi

Uruguay ründaja, kes oli varem mures, viskas teist korda.Toimingule eelnes taas paremal pool Alvesi keskus, Suarez löödi peaga palli ja võitis pilve.

Barcelona mängijad suunasid vasturünnakud enneolematult ja nad pidid keskenduma peamiselt kaitsele. oli lein pärast laupäeva kodude liiga kaotust 1: 2, sest Realem Madrid ja Atlético võitsid seitsmendas võistluses maha. 2: 1 tulemus lõppes mõlemal võistlusel sel hooajal Hispaania liigas.

Bayern sai minuti pärast

Bayern on mõne minuti pärast otsustanud, et Arturo Vidal on Bernati keskuse vasakul küljel ja juhtis oma esimest eesmärki Bayernile Meistrite Liigas.

Parem tulemus oleks võinud teha Müller, kuid esimesel poolel kaks korda Edersoni väravavaht ei saanud skoori

At 57.Jonas oli võimeline minevikku minema, kuid tema löök jäi väravavahi Neuer poolt välja. Jonas ja ei Mitroglu ega Benfica ei esmakordselt esimest korda käinud. Ribéry on valinud Edersoni ja cannon Lewandowski katmata katmata eesmärgi, saatis Lahmile ebatäpse käsu.