Banská Bystrica ja Nitra võitis väljas ja on poolfinaalis play-off jõuda

New Castle. Banska Bystrica hokimängijaid jääl õnnestub uus lukud kolmandal playoff kohtumise kõrgeima Slovaki konkurentsi Tipsport liigas.

Esmaspäeval võitnud 4: 1 ja rida neli mängu mängitakse juhtima 3: 0.Hetrik Higgs

esimesel kolmandikul mängu lahendati ja lõppes ilma eesmärke.Teine oli ülekaal külastate meeskond ja asuda juhtima trojgólového.

Higgs viskas kaks korda ja üks kord Matoušek.Prečítajte ka: Vaata ka: Banská Bystrica tulistas uus lukk seeria on kuusteist eesmärke

viimasel kohtumisel dvadsaťminútovke tulemustabel dramatiseeritud Paulovič koju, ei ole üllatav, aga.

lõplik 4: 1 lõpuks korgid tühja net uued lukud toimetatud ja lõpetatud Higgsi hetrik.Vyhrala ja Nitra

Banska Bystrica oma edu võib otsustada juba teisipäeval. Neljas mäng seerias mängitakse jää peal, uued lukud 18.00.Banská Bystrica on eelnevalt poolfinaalis play-off jõuda. Seega võitis uue luku (7 pilti)

3: 0 sarjas võitis mängijad Nitra, mis pärast kahte kodus võidud õnnestus sama hästi Rink vastane. Popradis võitis 4: 3 peale lisaaega.

Esimesel kolmandikul riigi juhtimise sekkumiste võttis dvojgólovým Hvila ja Svitana.Külalised vähendada, pannes Michael Christopher 2: 1.

Kümme tulistamist jätkub teise ja dvadsaťminútovke seisu 2: ilmus 2.Nitre power-play

Kolm minutit enne lõppu esmane pesa aeg sai kodumeeskonna Hvila oma teise värava ja see tundus kodumaiste víťazstvo.21. Märts 2017

päevakorras on neljanda mängu seeria New Castle – Banská Bystrica ja Poprad – Nitra.

Kuid Nitrania kaebas väravavaht ja võimu mängida tuli neist – 59 minuti võrreldes Cope.

Lõpuks olid nad ka edukad ületunde. In 68thprotokolli oma võidu korraldatud Versteeg.

Nitra võib areneda esimese nelja tihend juba teisipäeval taas Poprad.

Karistused: 7: 4 2 minuti jooksul, pluss Maier (New Castle) 10 min magab. käitumist, power play: 1: 1, SHG: 0: 0, kohtunikud D. lõpeb Mullner – M. Orolin, kõva

Erandid: 07:10 2 minuti jooksul, elektrilised mängib ja SHG: 0: 0 otsustas: Lokšík, Stefik – kuusk, Korba, 2,085 pealtvaatajate