Anthony Joshua porazil Charlesa Martina v dvoch, aby získal titul IBF svetovej heavyweightovej váhy

Britskí ašpiranti a žiadatelia teraz čakajú na čokoľvek, čo televízne stanice, kasína a sponzori dokážu predávať ako dôveryhodné korunky v ťažkom obraze, ktorý získal bláznivý a preplnený vzhľad obrazu Hieronyma Boscha.

P> Bolo to dôrazné a bezchybné vyhlásenie Joshuaho, superhmotného olympijského zlatého medailistu z roku 2012, ktorý si upevnil svoje profesionálne poverenia, keď mnohí povedali, že sa dostal do tejto výzvy na titul IBF príliš skoro. V skutočnosti bol držiteľom pásu, ktorého bet365 stavky dôrazné prijatie ponúkaných peňazí – skôr než výber menej lukratívnej, ale jednoduchšej alternatívy inde – vyvolalo zmysluplnejšie špekulácie, ktoré vkladal dovtedy, kým mohol.A tak to vyletí von. “” Nebudem príliš uniesť, “povedal Joshua o svojom šestnástom priamom zastavení. Ale sú tu aj iní, ktorí to urobia pre neho, vrátane jeho promótora Eddie Hearn, ktorý ho pochopiteľne rýchlo vyhlásil za globálnu športovú superstar. “Každý boj je lepší a lepší”, nový šampión povedal. “Nie je to len o moci. Ide o rýchlosť a presnosť. Martin bol dostatočne veľký a statočný, aby priniesol svoj titul do Veľkej Británie.Rešpekt k nemu. “S kombinovanou palebnou silou knockoutov, ktoré zhoršili 94% svojich 39 súperov alebo horizontálne, každý stíhač vedel, že belgický rozhodca Jean-Pierre van Imschoot bude musieť len postaviť Spomaliť a spočítať. Martin, neporazený v 24 súťažiach, nemal žiadny spoľahlivý dôkaz o tom, že jeho brada je na úlohu a jeho neochota zistiť dal Joshuaovi všetok priestor a čas, Pracovať od úvodného zvonu. Americké nohy ho zradili, keď sa ocitol na konci stavky online kričajúceho, dlho pravého a dve jadrové pravej ruky dali zmäteného šampióna do druhého kola.Úloha bola vykonaná za štyri minúty a 52 sekúnd a história bola nazvaná hlasno.

Jozue, sme vedený k tomu, že veríme, si rezervoval termín pre zjednotenie konfliktov s Fury – možno v jeho ďalšom výlete, Do konca roka – ale v tejto oblasti nie sú žiadne záruky. Hearn dokonca naznačil, že nastúpi na prvú obranu Joshua v ten istý večer – a pochybuje, či Fury-Klitschko dokonca bude pokračovať.

Pridaním textúry k tapisériu je Haye, ktorý má druhý comeback boj budúci mesiac.Divné, ako to bude vyzerať, tri britskej ťažké váhy mohla uplatniť rôzne nároky, ktoré majú byť považované za najlepší ťažkej váhe vo svete v budúcom year.Anthony Joshua zameriava Tyson Fury zúčtovanie po tom, čo vyhral titul IBF Viac

Došlo podobný obdobie na konci 90. rokov, kedy Lennox Lewis a Herbie Hide ovládaných rôzne kráľovstvo súčasne, bývalý viac veliteľsky než druhý, a Henry Akinwande krátko držanie korunu.

zúrivosti, jasne, má najlepšie nárok K legitímnosti po detronácii Wladimira Klitschka vlani v novembri – a ak by vyhral rematch v Manchestri 9. júla – nie je daný – zdá sa, že je pravý v jeho túžbe bojovať proti Joshua.Druhá výhra nad Ukrajinou by mala aspoň live bet365 udržať ho v telocvični až do septembra.

Ak tento boj o zjednotenie nemôže byť urobený v tomto roku – a bude trvať viac ako tlačová správa Mancunian pripojenie na pečať Dohoda – Joshua mohol pokračovať v jeho vzdelávaní v priebehu budúceho roka alebo tak proti výberu trénerov v IBF top 10, ktorí sú lepší ako niektorí súperi, ktorých už vyslal, ale nie príliš veľké remízy. Predplatitelia Sky by boli ochotní zaplatiť na pokladni boxeri, aby sledovali bojovníkov, ako napríklad 33-ročný turecký nemecký Erkan Teper, 35-ročný kamerunista Carlos Takam alebo ostrieľaní bojovníci Kubrat Pulev a Dereck Chisora. Marketing.

Toto nie je ohňa ohrozenia – to je dôvod, prečo bol Hearn pripravený hrať na víťazstve s titulom IBF.Je to vypočítaná časť dlhšej cesty. Nakoniec by mohol Hearn musieť riadiť svoju hotovosť pred sľubným Novým Zealanderom Joshua Parkerom, ktorý je naplánovaný v budúcom mesiaci bojovať proti Takamovi v eliminátorovi – urobiť dohodu S Furys alebo ísť mimo IBF, a to vždy dostane chaotický. David Allen, neporazený Yorkshire ťažkej váhe, ktorý sa nazýva Biela Rhino, pozná túto boxing cestu z iného pohľadu.V sobotu ráno na tweete: “Pred 3 rokmi som dnes bojoval s Joshua, dnes sa stáva svetovým šampiónom, keď jedím na jednej posteli.” Je to najvýraznejší popis podnikania, keďže Frank Bruno pred mnohými rokmi pozoroval, že profesionálny box bol “Showbusiness s krvou” – o čom už vo večerných hodinách bol spravodlivý kvocient.

V záverečných okamihoch ich 12-routeru strednej váhy, Matthew Macklin a Brian Rose, veteránskí bojovníci, Na celom svete, bojovali, ako keby nemohli robiť to na verejnosti oveľa dlhšie.Súťaž, ktorá bola blízko, šikovný a modriny išla cestou na 33-ročného Macklin tým, že 113-113 a dve karty 115-111, dať mu uvoľnený IBF Inter-Continental pás – a prameň povzbudenie Pokračovať v športe, ktorý je pre iránsky Brummie čoraz náročnejší. “Musím si o tom premýšľať,” povedal Joshua said.Anthony porazí Charles Martin vyhrať IBF svet heavyweight titul – v obrazoch Čítajte viac

Na účet pretekajúca pásy rôzneho hodnoty, Jamie McDonnell zaistené Jeho titul WBA bantamweight už po štvrtýkrát zastavil Fernanda Vargasa deviaty po takmer polhodine jednosmernej premávky. Mexičan sa dobre dostal tak ďaleko; Väčšie tajomstvo bolo, ako prišiel sem na prvom mieste, keď stratil štyri zo svojich posledných 10 bojov.Napriek tomu sa šampión dostal do práce a teraz sa pozerá na zjednotenie boja buď s Bristol Lee Haskins alebo japonský Shinsuke Yamanaka. Haskins je stabilný kôň Lee Selby bežal na broskyňu na ľavom háku počítadlo z klzkej Eric Hunter v druhom kole, ktorý ho vyhodil do sedadiel nohavíc, ale zotavil sa z jeho pokoja, aby si udržal svoj IBF featherweight titul o 115-111 a dve skóre 116-110. 29- Starý Philadelphian nazýva sám Outlaw a dve z jeho troch strát sa dostali diskvalifikáciou.Má bohatú zručnosť a dobrú bradku, ale krátku poistku a rozhodca Marcus McDonnell ho opakovane varoval, že zatiahol dole a konečne odpočítal bod v ôsmom. Conor Benn, s pseudonymom Destroyer , Hodil údery so všetkou intenzitou svojho otca, Nigela, aby vyhodil do popredia dosť slabú výzvu dovezeného bulharského Ivaila Boyanova, aby získal svoj prvý profesionálny boj. Dospievajúci svetlo welter bol vrelým prijatím a niekoľkokrát objal pôvodný Dark Destroyer. Prvý veľký pravý George Groves, ktorý pristál, zakopal neporazeného Scot Davida Brophyho do svojich topánok v prvej záhrade; Posledný, do tela, dal ho do stredu štyri do stredu.Trojnásobne náročný svetový titul, trikrát prehrávajúci, Groves potreboval výhra vyhrať, aby sa dostal späť do vzrušujúcej scény super-strednej váhy.

more: http://sazky-home.com/marco-tardelli-juventus-sa-vratil-k-svojmu-staremu-ja-dni-slavy-sa-vracaju/